AnTuTu dla KZ ZSE.
W teście AnTuTu KZ ZSE uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
KZ ZSE: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
KZ ZSE: Wycofany z produkcji
KZ ZSE: Wycofany z produkcji
KZ ZSE: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
201.68zł
$55.61
231.67zł
$63.88
275.84zł
$76.06
234.03zł
$64.53
227.06zł
$62.61
200.23zł
$55.21
252.56zł
$69.64
386.02zł
$106.44
233.63zł
$64.42
256.04zł
$70.60
Specyfikacje
| Model | ZSE |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Słuchawki
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20-45000 Hz |
| Czułość | 120 dB |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Rodzaj słuchawek | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięte |
| Współczynnik kształtu | Słuchawki douszne |