KZ ZSE antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk KZ ZSE en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
KZ ZSE priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
KZ ZSE ble avviklet.
KZ ZSE ble avviklet.
Alternativer til KZ ZSE :
AnTuTu-referanse
518.47kr
$55.61
595.57kr
$63.88
709.13kr
$76.06
601.63kr
$64.53
583.73kr
$62.61
514.74kr
$55.21
649.27kr
$69.64
992.37kr
$106.44
600.60kr
$64.42
658.22kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | ZSE |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Hodetelefoner
| Impedans | 16 Ω |
| Frekvensområde | 20-45000 Hz |
| Følsomhet | 120 dB |
| Lengde på kabel | 1.2 m |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |