Test Liectroux B6009 Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Liectroux B6009 skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Liectroux B6009
| Store | Cena | Více informací |
|---|---|---|
|
Porovnání cen pro Liectroux B6009: Aliexpress / LIECTROUX Robot Store |
4747.13Kč ($227.34) | Do obchodu |
AnTuTu Benchmark
1161.20Kč
$55.61
1333.89Kč
$63.88
1588.22Kč
$76.06
1347.46Kč
$64.53
1307.37Kč
$62.61
1152.85Kč
$55.21
1454.17Kč
$69.64
2222.59Kč
$106.44
1345.17Kč
$64.42
1474.21Kč
$70.60
obecná informace
| Model | B6009 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| LCD displej | Ano |
Bezdrátová rozhraní
| Ovladatelný přes telefon | Ano |
| Možnost dálkového ovládání | Ano |
Baterie
| Kapacita | 2000 mAh |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2,5 hodiny |
| typ elektrického akumulátoru | lithný iont |
Design
| Rozměry | 350 x 350 x 100 mm |
| Hmotnost | 3300 g |
Čištění
| Sací tlak | 3000 Pa |
| Hlučnost | 59 dB |
| Maximální plocha vysávání | 250 m² |
| Virtuální zeď | Ano |
| Mokré čištění | Ano |
| Objem zásobníku | 1000 ml |