OnePlus Nord 6
OnePlus Nord 6 od 11079.51Kč ($529.32) Srovnejte ceny, parametry a specifikace veškerých informací o produktu.
($529.32)
Barvy:
Popis OnePlus Nord 6
OnePlus Nord 6 má jasný a průhledný 6.78 palec palcový displej (rozlišení displeje 2772x1272) s rozměry 162.5 x 77.5 x 8.5mm. Váží pouze 217 g. Hlavní specifikace jsou procesor Qualcomm - Snapdragon 8s Gen 4, 256GB Interní paměť a 8GB RAM.
Datum vydání OnePlus Nord 6 je duben 2026. Zadní kamera se snímačem Sony LYT600 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 50Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu začíná na 11079.51Kč ($529.32), takže stojí za to koupit pro každého, kdo je zvyklý používat operační systém Android 16.
Protože OnePlus Nord 6 má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v OnePlus Nord 6, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí OnePlus Nord 6, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
OnePlus Nord 6 a jeho 9000mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro OnePlus Nord 6
| Lagra | Cena | Více informací |
|---|---|---|
|
Porovnání cen pro OnePlus Nord 6: Temall |
11079.51Kč ($529.32) | Do obchodu |
- Nástupce: OnePlus
- Model: Nord 6
- Hmotnost: 217 g
- Rozměry: 162.5 x 77.5 x 8.5mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.78 palec
- Rozlišení displeje: 2772x1272
- RAM: 8GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp Sony LYT600
- Procesor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4
- Baterie: 9000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 6844 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | OnePlus - Zobrazit všechny OnePlus modely zde |
| Geekbench Benchmark | 2164 (Single Core) |
| Model | Nord 6 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 2079822. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2772x1272 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2772x1272 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 2.9 mm |
| Procento využití povrchu | 91 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.78 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1x 3.21GHz Cortex-X4 + 3x 3GHz Cortex-A720 + 2x 2.8GHz Cortex-A720 + 2x 2.02GHz Cortex-A720 |
| Výrobce | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8s Gen 4 - Více modelů s procesorem Snapdragon 8s Gen 4 najdete zde |
| Datum vydání | 04/02/2025 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.21 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Paměť | 24 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 825 |
| Frekvence jádra GPU | 1150 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 4200 Mbps |
Paměť
| RAM | 8 GB - Zobrazit další modely s 8 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony LYT600 - Více modelů s Sony LYT600 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 9000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 8-9 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 162.5 x 77.5 x 8.5 mm |
| Hmotnost | 217 g |
| Konstrukce | Plastový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 165 Hz , Přední kamera na obrazovce , Skener otisků prstů na obrazovce |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Termíny obchodu
- 04.28.2026 - 05.26.2026
Skladem
- Skladem
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro OnePlus Nord 6
Recenze a hodnocení OnePlus Nord 6
($529.32)
Barvy:
Zobrazit všechny produkty