Oppo Reno 16
Oppo Reno 16 datum vydání Smět 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Oppo Reno 16
Oppo Reno 16 má jasný a průhledný 6.32 palec palcový displej (rozlišení displeje 2640 x 1216) s rozměry 151.21 x 72.42 x 8.2mm. Váží pouze 188 g. Hlavní specifikace jsou procesor MediaTek - Dimensity 8550, 256GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání Oppo Reno 16 je Smět 2026. Zadní kamera se snímačem Samsung ISOCELL HP5 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 200Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože Oppo Reno 16 má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v Oppo Reno 16, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Oppo Reno 16, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
Oppo Reno 16 a jeho 6700mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Oppo Reno 16?
Oppo Reno 16 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Oppo Reno 16:
- Nástupce: Oppo
- Model: Reno 16
- Hmotnost: 188 g
- Rozměry: 151.21 x 72.42 x 8.2mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.32 palec
- Rozlišení displeje: 2640 x 1216
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 8550
- Baterie: 6700mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 7166 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Oppo - Zobrazit všechny Oppo modely zde |
| Geekbench Benchmark | 2009 (Single Core) |
| Model | Reno 16 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 1990875. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2640 x 1216 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2640 x 1216 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 2.9 mm |
| Procento využití povrchu | 89 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.32 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 8550 - Více modelů s procesorem Dimensity 8550 najdete zde |
| Datum vydání | 05/07/2026 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.4 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G720 MC |
| Frekvence jádra GPU | 1300 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 8 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 200 Mp - Další modely s kamerou 200 Mp zde |
| Model(senzor) | Samsung ISOCELL HP5 - Více modelů s Samsung ISOCELL HP5 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 50 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 6700 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 151.21 x 72.42 x 8.2 mm |
| Hmotnost | 188 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz , Skener otisků prstů na obrazovce , 3x optický zoom , Přední kamera na obrazovce |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Oppo Reno 16
Zobrazit všechny produkty