Oppo Reno 16
Oppo Reno 16 ישוחרר בתאריך מאי 2026 . מחיר, מפרט והדלפות. כל מה שאנחנו יודעים על זה.
צבעים:
Oppo Reno 16 סקירה כללית
ל- Oppo Reno 16 יש תצוגה בהירה וברורה (ברזולוציה של 2640 x 1216) 6.32 אינץ אינץ 'וממדים של 151.21 x 72.42 x 8.2מ"מ. זה גם שוקל רק 188ז. המפרט העיקרי הוא מעבד MediaTek - Dimensity 8550, 256GB ואחסון 12Gb.
תאריך השחרור של Oppo Reno 16 הוא מאי 2026. המצלמה האחורית Samsung ISOCELL HP5 עם חיישן 200Mp מצלמת תמונות נהדרות, והמצלמה הקדמית 50Mp מיועדת לסלפי. מחיר הסמארטפון זול מאוד ועלות זו היא העסקה הטובה ביותר כרגע, לכן כדאי לקנות וזו תהיה רכישה טובה לכל מי שרגיל להשתמש במערכת ההפעלה Android 16.
ל- Oppo Reno 16 יש חריצי כרטיס SIM כפול, ניתן לקבל 2 מספרים ממובילים שונים.
עם תמיכה של 5G, האינטרנט יעבוד מהר מאוד, מכיוון שהמהירויות ברשת זו מגיעות ל -25 Gb / s.
עבור Oppo Reno 16, לא ניתן להרחיב את האחסון מכיוון שאין חריץ microSD להכנסת כרטיס זיכרון.
אם אתה רוצה להשתמש באוזניות יציאה סטנדרטיות של 3.5 מ"מ, עליך להשתמש במתאם מכיוון שיש רק פלט USB Type-C.
אתה יכול לשלם עם Oppo Reno 16, מכיוון שיש לו NFC.
אינך יכול להשתמש בו כשלט רחוק, מכיוון שאין בו פיצוץ אינפרא אדום (IR).
Oppo Reno 16 והסוללה 6700mAh שלה עובדים עם טעינה מהירה. אין טעינה אלחוטית, כמו רוב המתחרים.
המכשיר עמיד למים. זה מאפשר להשתמש בו בגשם ובשלג, כמו גם במקלחת ובחדר הרחצה.
Oppo Reno 16 :
ה- Oppo Reno 16 ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Oppo Reno 16 :
- מותג: Oppo
- שם המודל: Reno 16
- מִשׁקָל: 188ז
- ממדים: 151.21 x 72.42 x 8.2מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.32 אינץ
- פתרון הבעיה: 2640 x 1216
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- מעבד: MediaTek Dimensity 8550
- סוֹלְלָה: 6700mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 7166 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Oppo - Oppo צפה כאן בכל דגמי Oppo |
| מדד Geekbench | 2009 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | Reno 16 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 1990875. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2640 x 1216 - דגמים נוספים ברזולוציית 2640 x 1216 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 2.9 מ"מ |
| מסך לגוף | 89 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.32 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 8550 - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 8550 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 05/07/2026 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 3.4 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 4 ננומטר |
| אִחסוּן | 16 Gb |
| GPU | Mali-G720 MC |
| תדר GPU | 1300 Mhz |
| ליבות GPU | 8 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 200 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 200 ראה כאן |
| דגם חיישן | Samsung ISOCELL HP5 - דגמים נוספים עם Samsung ISOCELL HP5 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 6700 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 151.21 x 72.42 x 8.2 מ"מ |
| מִשׁקָל | 188 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , סורק טביעות אצבע תוך תצוגה , קצב רענון מסך 120 הרץ , זום אופטי 3x |
תיאור
תשלומים
- כרטיסי Paypal, אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב, Discover, JCB, UnionPay).
משלוח
הזמן משלוח
אַחֲרָיוּת
אביזרים עבור Oppo Reno 16
ראה את כל המוצרים המוזלים