Test Xiaomi Redmi K Pad Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Xiaomi Redmi K Pad skóre 2918794 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Xiaomi Redmi K Pad?
Xiaomi Redmi K Pad je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Xiaomi Redmi K Pad:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 palec (3200x1440) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
182483.74Kč
$8778.87
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 palec (2510x1156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
8713.16Kč
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 palec (2510x1156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
9704.89Kč
$466.88
Xiaomi Redmi K Pad
8.8 palec (3008x1880) Gorila sklo / Dimensity 9400+ / 8GB / 256GB / 13Mp / 7500mAh
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 palec (2622x1206) Sklenka / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
26082.94Kč
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 palec (2622x1206) Sklenka / A19 / 8GB / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
16246.47Kč
$781.58
Vivo X100
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
13721.72Kč
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 palec (2772x1272) Gorila sklo / Snapdragon 8s Gen 4 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
10535.74Kč
$506.85
Asus ROG Phone 8
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
15458.44Kč
$743.67
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 15 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Model | Redmi K Pad |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 2918794. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 3008x1880 - Podívejte se na další modely s rozlišením 3008x1880 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | OLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| Velikost rámečku | 5 mm |
| Procento využití povrchu | 82 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 8.8 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 9400+ - Více modelů s procesorem Dimensity 9400+ najdete zde |
| Datum vydání | 04/20/2025 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.73 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 32 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| Frekvence jádra GPU | 0 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 3000 Mbps |
Paměť
| RAM | 8 GB - Zobrazit další modely s 8 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mp - Další modely s kamerou 13 Mp zde |
| Blesk | Není přítomen |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 7500 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | Ne |
| Pohotovostní doba | 5-6 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 1,5 až 2 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 7-8 hodin |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| proximity | Ne |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | Ne |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 205.13 x 132.03 x 6.46 mm |
| Hmotnost | 326 g |
| Konstrukce | Plastický |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 165 Hz |