Meizu Live antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik Meizu Live en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
Meizu Live priser:
Vi tjekker over 100 butikker hver dag for de bedste priser.
Meizu Live blev afbrudt.
Meizu Live blev afbrudt.
Alternativer til Meizu Live :
AnTuTu-benchmark
356.48kr
$55.61
409.50kr
$63.88
487.58kr
$76.06
413.66kr
$64.53
401.36kr
$62.61
353.92kr
$55.21
682.33kr
$106.44
412.96kr
$64.42
452.58kr
$70.60
0.00kr
$0.00
Specifikationer
| Modell | Live |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Trådløs teknologi
| Bluetooth | Ingen |
Hovedtelefoner
| Impedans | 18 Ω |
| Frekvensrespons | 20-40000 Hz |
| Følsomhed | 98 dB |
| Kabel længde | 1.2 m |
| Type hovedtelefoner | Balanceret anker |
| Akustisk princip | Lukket |
| Formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Headset | Ja |