AnTuTu dla Meizu Live.
W teście AnTuTu Meizu Live uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Meizu Live: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
Meizu Live: Wycofany z produkcji
Meizu Live: Wycofany z produkcji
Meizu Live: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
201.81zł
$55.61
231.82zł
$63.88
276.02zł
$76.06
234.18zł
$64.53
227.21zł
$62.61
200.36zł
$55.21
252.72zł
$69.64
386.27zł
$106.44
233.78zł
$64.42
256.21zł
$70.60
0.00zł
$0.00
Specyfikacje
| Model | Live |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Komunikacja
| Bluetooth | Nie |
Słuchawki
| Impedancja | 18 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20-40000 Hz |
| Czułość | 98 dB |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Rodzaj słuchawek | Wyważona armatura |
| System akustyczny | Zamknięte |
| Współczynnik kształtu | Słuchawki douszne |
| Mikrofon | tak |