Meizu Live porovnávací test antutu
V teste AnTuTu získal Meizu Live skóre 0 bodov. Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi na základe testu Antutu.
Meizu Live :
Denne kontrolujeme viac ako 100 obchodov, aby sme našli tie najlepšie ceny.
Meizu Live bol prerušený.
Meizu Live bol prerušený.
Alternatívy k Meizu Live :
Benchmark AnTuTu
47.68€
$55.61
54.77€
$63.88
65.21€
$76.06
55.33€
$64.53
53.68€
$62.61
47.34€
$55.21
59.71€
$69.64
55.23€
$64.42
60.53€
$70.60
Charakteristika
| Meno modela | Live |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ . - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
bezdrôtové pripojenie
| Bluetooth | Nie |
Slúchadlá
| Impedancia | 18 Ω |
| Frekvenčný rozsah | 20-40000 Hz |
| Citlivosť | 98 dB |
| Dosah | 1.2 m |
| Typ slúchadiel | Vyvážená armatúra |
| Konštrukcia | Zatvorené |
| Určenie slúchadiel | Slúchadlá do uší |
| Náhlavná súprava | Áno |