TV Box Apple Mac Mini M4 16/256GB
Αναμενόμενη κυκλοφορία του Apple Mac Mini M4 16/256GB τον Απρίλιος 2026. Δες τιμές και χαρακτηριστικά. Ότι χρειάζεται να ξέρετε
αγορά
Apple
Mac Mini M4 16/256GB
τιμή
552.21€
($647.66)
($647.66)
M4 / 16Gb / 256GB / Bluetooth / Wi-Fi
Χρώματα:
Χρώματα:
Η προσφορά λήγει σε 1 ημέρα 15 ώρες
Στο κατάστημα
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | iOS |
| Μοντέλο | Mac Mini M4 |
| Απόδοση | antutu benchmark ~. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 4x P-cores 4.46GHz + 6x E-cores 2.89GHz |
| κατασκευαστή | Apple |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | M4 - Περισσότερα μοντέλα με M4 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 05/07/2024 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 10 |
| CPU συχνότητα | 4.46 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 3 nm |
| Χωρητικότητα | 32 Gb |
| GPU | Apple M4 GPU |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 1470 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 0 |
| TDP | 40 W |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 16 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 16 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 256 GB |
| Επέκταση μνήμης | Όχι |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Χωρίς δεδομένα |
| βύσμα ακουστικών | Ναι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 127 х 127 х 49.7 mm |
| Βάρος | 670 g |
| Υλικό | Μέταλλο |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| HDMI | Ναι |
| Ethernet | 1000 Mbit |
| Kensington lock | Όχι |
| USB Type-C | 2 |
Πληροφορίες προσφοράς
Τρόπος πληρωμής
- Τραπεζική κάρτα (Visa. Mastercard)
Ημερομηνίες προσφοράς
- 02.26.2025 - 05.05.2026
Αποστολή
αποστέλλεται εντός 7-10 εργάσιμων ημερών
Παράδοση παραγγελίας
Online καταστήματα Κίνας: Γενικά, οι παραγγελίες παραδίδονται στην Ελλάδα, στις ΗΠΑ και σε άλλες χώρες εντός 20-30 ημερών. Για να μάθετε περισσότερα, κάντε κλικ εδώ.
Εγγύηση
Έγκαιρη παράδοση, 100% αυθεντική, πλήρη εγγύηση επιστροφής χρημάτων, εγγύηση επιστροφής. Για να μάθετε περισσότερα, παρακαλώ πατήστε εδώ
Αξεσουάρ Apple Mac Mini M4 16/256GB
Αξιολογήσεις για το Apple Mac Mini M4 16/256GB
Επί του παρόντος, δεν υπάρχουν κριτικές για το Apple Mac Mini M4 16/256GB.
Γράψε την πρώτη αξιολόγηση.
Δείτε όλα τα προϊόντα με έκπτωση