Android TV -laatikko Apple Mac Mini M4 16/256GB
Apple Mac Mini M4 16/256GB julkaistaan huhtikuu 2026 . Hinta, tiedot ja vuodot. Kaikki mitä tiedämme siitä.
Tarjoukset
Apple
Mac Mini M4 16/256GB
Hinta
552.21€
($647.66)
($647.66)
M4 / 16Gb / 256GB / Bluetooth / Wi-Fi
Värit:
Värit:
Tarjoukset 1 päivä 15 tuntia
Kauppaan
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | iOS |
| Model | Mac Mini M4 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ . - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 4x P-cores 4.46GHz + 6x E-cores 2.89GHz |
| Brändi | Apple |
| Malli | M4 - Lisää malleja, joissa on M4-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 05/07/2024 |
| Prosessorin ydin | 10 |
| Prosessorin taajuus | 4.46 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 3 nm |
| Muisti | 32 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Apple M4 GPU |
| GPU-taajuus | 1470 Mhz |
| GPU-ytimet | 0 |
| TDP | 40 W |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 16 Gb - Lisää malleja, joissa on 16 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 256 GB |
| Flash-muisti | Ei |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Ei dataa |
| Kuulokkeet | Joo |
Design
| Mitat | 127 х 127 х 49.7 mm |
| Paino | 670 g |
| Materiaali | Metalli |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| HDMI | Joo |
| Ethernet | 1000 Mbit |
| Kensington-lukko | Ei |
| USB Type-C -portit | 2 |
Kuvaus
Maksut
- Pankki- / luottokortti (Visa. Mastercard)
Kaupan päivämäärät
- 02.26.2025 - 05.05.2026
laivaus
Lähetetään 7-10 työpäivän kuluessa
Tilauksen toimitus
Kiina Verkkokaupat: Tilaukset toimitetaan yleensä Yhdysvaltoihin, Isoon-Britanniaan, Intiaan ja muihin maihin 20-30 päivän kuluessa. Saat lisätietoja napsauttamalla tätä.
Takuu
Toimitus ajoissa, 100% alkuperäinen, täysi hyvitystakuu, palautustakuu. Jos haluat lisätietoja, kiitos klikkaa tästä
Tarvikkeet Apple Mac Mini M4 16/256GB
Apple Mac Mini M4 16/256GB Käyttäjien mielipiteet ja arvostelut
Jaa ajatuksesi muiden asiakkaiden kanssa.
Kirjoita ensimmäinen arvostelu käyttäjälle Apple Mac Mini M4 16/256GB
Katso kaikki alennustuotteet