Android TV Box Apple Mac Mini M4 16/256GB
Apple Mac Mini M4 16/256GB kommer att släppas under April 2026. Pris och spec, här är allt vi vet.
Köp
Apple
Mac Mini M4 16/256GB
Pris
5967.41kr
($647.66)
($647.66)
M4 / 16Gb / 256GB / Bluetooth / Wi-Fi
Färg:
Färg:
Erbjudanden slutar om 1 dag 15 timmar
Gå till butik
Specifikationer
| Operativsystem (OS) | iOS |
| Produkt | Mac Mini M4 |
| Prestanda | testa antutu- riktmärke ~ . - Jämför med de andra modellerna här |
Processor (CPU)
| Processor typ | 4x P-cores 4.46GHz + 6x E-cores 2.89GHz |
| Varumärke | Apple |
| Produkt | M4 - Fler modeller med M4 CPU se här |
| Utgivningsdatum | 05/07/2024 |
| Processorkärntyp | 10 |
| Processorhastighet | 4.46 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Tillverkningprocess | 3 nm |
| Minne | 32 Gb |
| Processor för grafik (GPU) | Apple M4 GPU |
| GPU-frekvens | 1470 Mhz |
| GPU-kärnor | 0 |
| TDP | 40 W |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Minne
| RAM-minne | 16 Gb - Fler modeller med 16 Gb RAM se här |
| Inbyggt minne (ROM) | 256 GB |
| Kompatibla minneskort | Nej |
Anslutningar
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Ljud
| Ljudprocessor | Integrerad |
| Högtalare | Inga data |
| Hörlursutgång | Ja |
Design
| Höjd, bredd, djup | 127 х 127 х 49.7 mm |
| Vikt | 670 g |
| Material | Metall |
Språkstöd
| språk | - En detaljerad lista över språk som stöds här |
Gränssnitt / kontakter
| HDMI | Ja |
| Ethernet | 1000 Mbit |
| Kensington-lås | Nej |
| USB Type-C-portar | 2 |
Betalsätt
Betalningar
- Paypal, kredit- eller betalkort (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Discover, JCB, UnionPay)
Datum för deal
- 02.26.2025 - 05.05.2026
Frakt
skickas ut inom 1-3 dagar
Leverans
China Online-butiker: I allmänhet levereras beställningar till Sverige, Norge, Danmark och andra länder inom 20-30 dagar. Klicka här om du vill veta mer.
Garanti och retur
Leverans i tid, 100% original, full återbetalningsgaranti, returgaranti. Klicka här om du vill veta mer.
Apple Mac Mini M4 16/256GB tillbehör
Apple Mac Mini M4 16/256GB: Recension, omdöme och kundbetyg
Berätta vad du tycker om produkten.
Var först med att skriva ett omdöme för Apple Mac Mini M4 16/256GB
Visa alla produkter