Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB ציון אמת מידה של אנטוטו
במבחן ה- benchmark של AnTuTu, ה Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB קיבל ציון של 2217822 נקודות. תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן האנטוטו להלן.
דירוג מידוד של AnTuTu
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 אינץ (3200x1440) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
531.75€
$618.21
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 אינץ (2510x1156) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
360.55€
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 אינץ (2510x1156) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
401.58€
$466.88
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 אינץ (2622x1206) זכוכית / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
1079.30€
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 אינץ (2622x1206) זכוכית / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
672.27€
$781.58
Vivo X100
6.78 אינץ (2800 x 1260) זכוכית גורילה / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
567.80€
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 אינץ (2772x1272) זכוכית גורילה / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
461.00€
$535.96
Asus ROG Phone 8
6.78 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
676.40€
$786.38
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 אינץ (3200x1440) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 256GB / 50Mp OmniVision OV50H / 5100mAh
718.01€
$834.76
- מותג: Apple
- שם המודל: iPhone 17 Pro
- מִשׁקָל: 206ז
- ממדים: 150 x 71.9 x 8.8מ"מ
- מערכת הפעלה: iOS
- גודל תצוגה: 6.3 אינץ
- פתרון הבעיה: 2622x1206
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 48Mp Sony IMX903
- מעבד: Apple A19 Pro
- סוֹלְלָה: 3988mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | iOS |
| מדד Geekbench | 9255 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Apple - Apple צפה כאן בכל דגמי Apple |
| מדד Geekbench | 3612 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | iPhone 17 Pro |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 2217822. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2622x1206 - דגמים נוספים ברזולוציית 2622x1206 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | OLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 2.9 מ"מ |
| מסך לגוף | 91 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.3 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz |
| מותג | Apple |
| דֶגֶם | A19 Pro - דגמים נוספים עם מעבד A19 Pro ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 09/09/2025 |
| ליבות | 6 |
| תדירות | 4.26 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 12 Gb |
| GPU | Apple A19 GPU |
| תדר GPU | 1620 Mhz |
| ליבות GPU | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | Apple A19 Pro modem |
| Upload Speed | 10000 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| דירוג הנייד של dxomark | 168 - מבחן מדד DXOMARK. השווה לשאר הדגמים כאן |
| dxomark (תמונה) | 166 |
| dxomark (וידאו) | 172 |
| פתרון הבעיה | 48 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 48 ראה כאן |
| דגם חיישן | Sony IMX903 - דגמים נוספים עם Sony IMX903 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 18 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
| דגם חיישן | Sony IMX914 |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | 1: NanoSIM 2: eSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 3988 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | לא. |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 8-9 שעות |
| זמן דיבור | 20 שעות |
| טעינה אלחוטית | כן |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | לא. |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | כן |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 150 x 71.9 x 8.8 מ"מ |
| מִשׁקָל | 206 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , 4 זום אופטיx , קצב רענון מסך 120 הרץ |