Motorola Razr 70 Ultra
Motorola Razr 70 Ultra ישוחרר בתאריך מאי 2026 . מחיר, מפרט והדלפות. כל מה שאנחנו יודעים על זה.
צבעים:
Motorola Razr 70 Ultra סקירה כללית
ל- Motorola Razr 70 Ultra יש תצוגה בהירה וברורה (ברזולוציה של 2992x1224) 7 אינץ אינץ 'וממדים של 171.48 x 73.99 x 7.19מ"מ. זה גם שוקל רק 199ז. המפרט העיקרי הוא מעבד Qualcomm - Snapdragon 8 Elite (Gen 4), 512GB ואחסון 16Gb.
תאריך השחרור של Motorola Razr 70 Ultra הוא מאי 2026. המצלמה האחורית עם חיישן 50Mp מצלמת תמונות נהדרות, והמצלמה הקדמית 50Mp מיועדת לסלפי. מחיר הסמארטפון זול מאוד ועלות זו היא העסקה הטובה ביותר כרגע, לכן כדאי לקנות וזו תהיה רכישה טובה לכל מי שרגיל להשתמש במערכת ההפעלה Android 16.
ל- Motorola Razr 70 Ultra יש חריצי כרטיס SIM כפול, ניתן לקבל 2 מספרים ממובילים שונים.
עם תמיכה של 5G, האינטרנט יעבוד מהר מאוד, מכיוון שהמהירויות ברשת זו מגיעות ל -25 Gb / s.
עבור Motorola Razr 70 Ultra, לא ניתן להרחיב את האחסון מכיוון שאין חריץ microSD להכנסת כרטיס זיכרון.
אם אתה רוצה להשתמש באוזניות יציאה סטנדרטיות של 3.5 מ"מ, עליך להשתמש במתאם מכיוון שיש רק פלט USB Type-C.
אתה יכול לשלם עם Motorola Razr 70 Ultra, מכיוון שיש לו NFC.
אינך יכול להשתמש בו כשלט רחוק, מכיוון שאין בו פיצוץ אינפרא אדום (IR).
Motorola Razr 70 Ultra וסוללת 5000mAh שלה תואמים לטעינה מהירה כמו גם לטעינה אלחוטית, מה שמשפר את השימושיות שלה.
המכשיר אינו עמיד למים. אנו לא ממליצים לקחת אותו למקלחת או לשירותים, או להשתמש בו בגשם או בשלג.
Motorola Razr 70 Ultra :
ה- Motorola Razr 70 Ultra ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Motorola Razr 70 Ultra :
- מותג: Motorola
- שם המודל: Razr 70 Ultra
- מִשׁקָל: 199ז
- ממדים: 171.48 x 73.99 x 7.19מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 7 אינץ
- פתרון הבעיה: 2992x1224
- RAM: 16Gb
- אחסון (ROM): 512GB
- מצלמות: 50Mp
- מעבד: Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4)
- סוֹלְלָה: 5000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 9958 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Motorola - Motorola צפה כאן בכל דגמי Motorola |
| מדד Geekbench | 3015 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | Razr 70 Ultra |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 2917443. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2992x1224 - דגמים נוספים ברזולוציית 2992x1224 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 3.3 מ"מ |
| מסך לגוף | 86 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 7 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| מותג | Qualcomm |
| דֶגֶם | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - דגמים נוספים עם מעבד Snapdragon 8 Elite (Gen 4) ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 10/21/2024 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 4.32 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 24 Gb |
| GPU | Adreno 830 |
| תדר GPU | 1100 Mhz |
| ליבות GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 16 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 16 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 512 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 50 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 5000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 5-6 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 7-8 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | כן |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 171.48 x 73.99 x 7.19 מ"מ |
| מִשׁקָל | 199 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | לא. - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | קצב רענון מסך 165Hz , מסך גמיש , מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , מסך נוסף |
תיאור
תשלומים
- כרטיסי Paypal, אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב, Discover, JCB, UnionPay).
משלוח
הזמן משלוח
אַחֲרָיוּת
אביזרים עבור Motorola Razr 70 Ultra
ראה את כל המוצרים המוזלים