Mobilný telefón Motorola Razr 70 Ultra
Motorola Razr 70 Ultra bude vydaný Smieť 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis Motorola Razr 70 Ultra
Motorola Razr 70 Ultra má jasný a jasný (rozlíšenie 2992x1224) 7 palca-palcový displej a rozmery 171.48 x 73.99 x 7.19mm. Váži tiež iba 199g. Hlavnými špecifikáciami sú procesor Qualcomm - úložisko Snapdragon 8 Elite (Gen 4), 512GB a RAM 16Gb.
Dátum vydania Motorola Razr 70 Ultra je Smieť 2026. Zadný fotoaparát so snímačom 50Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 50Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 16 OS.
Motorola Razr 70 Ultra má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre Motorola Razr 70 Ultra nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Motorola Razr 70 Ultra, pretože má NFC.
Nemôžete ho použiť ako diaľkový ovládač, pretože nemá infračervený (IR) blaster.
Batéria Motorola Razr 70 Ultra a jej batéria 5000mAh sú kompatibilné s rýchlym aj bezdrôtovým nabíjaním, čo zvyšuje jeho použiteľnosť.
Zariadenie nie je vodotesné. Neodporúčame ho brať do sprchy alebo do kúpeľne alebo používať v daždi alebo snehu.
Motorola Razr 70 Ultra :
Motorola Razr 70 Ultra bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Motorola Razr 70 Ultra :
- Výrobca: Motorola
- Meno modela: Razr 70 Ultra
- Hmotnost: 199g
- Rozmery: 171.48 x 73.99 x 7.19mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 7 palca
- Rozlíšenie: 2992x1224
- RAM: 16Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 512GB
- Kamera: 50Mp
- Systém na čipe (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4)
- Batéria: 5000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 9958 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Motorola - Pozrite si všetky modely Motorola tu |
| Benchmark Geekbench | 3015 (Single Core) |
| Meno modela | Razr 70 Ultra |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 2917443. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2992x1224 - Viac modelov s rozlíšením 2992x1224 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3.3 mm |
| Pomer displej - telo | 86 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 7 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| Výrobca | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - Viac modelov s procesorom Snapdragon 8 Elite (Gen 4) nájdete tu |
| Dátum vydania | 10/21/2024 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 4.32 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 3 nm |
| Kapacita | 24 Gb |
| GPU Model | Adreno 830 |
| Frekvencia GPU | 1100 Mhz |
| Jadrá GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 16 Gb - Viac modelov s 16 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 512 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 5000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 5-6 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 7-8 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 171.48 x 73.99 x 7.19 mm |
| Hmotnost | 199 g |
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Nie - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Flexibilná obrazovka , Obnovovacia frekvencia obrazovky 165 Hz , Dodatočná obrazovka , Predná kamera so zabudovaným displejom |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Motorola Razr 70 Ultra
Teraz nemáme sklad pre tento smartphone, ale existujú podobné produkty, ktoré si môžete kúpiť so zľavou, napríklad:Zobraziť všetky zľavnené produkty