OUKITEL WP66 ציוני מידוד Geekbench
בבדיקות אמת מידה של Geekbench ה- OUKITEL WP66 קיבל ציון "ליבה יחידה" של נקודות 1034 "רב ליבות" של 2457 . תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן Geekbench להלן.
OUKITEL WP66 :
ה- OUKITEL WP66 ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- OUKITEL WP66 :
דירוג מידוד Geekbench
1363.01€
$1599.00
Google Pixel 7a 8/128GB
6.1 אינץ (2400x1080) זכוכית מעוקלת / Tensor G2 / 8Gb / 128GB / 64Mp Sony IMX787 / 4385mAh
266.16€
$312.24
Realme P4 Power 8/256GB
6.8 אינץ (2800x1280) זכוכית גורילה / Dimensity 7400 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX882 / 10000mAh
261.22€
$306.45
Realme P4 Power 12/256GB
6.8 אינץ (2800x1280) זכוכית גורילה / Dimensity 7400 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX882 / 10000mAh
284.96€
$334.30
OUKITEL WP100 Titan
6.8 אינץ (2460x1080) זכוכית גורילה / Dimensity 7300 / 16Gb / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP3 / 33000mAh
464.14€
$544.50
Huawei Mate 60 Pro
6.82 אינץ (2720x1260) זכוכית גורילה / Kirin 9000s / 12Gb / 256GB / 50Mp / 5000mAh
1089.14€
$1277.71
Huawei Mate 40 Pro 8/128Gb
6.76 אינץ (2772x1344) זכוכית גורילה / Kirin 9000 / 8Gb / 128GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
832.56€
$976.71
Huawei Mate 40 Pro 8/512Gb
6.76 אינץ (2772x1344) זכוכית גורילה / Kirin 9000 / 8Gb / 512GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
1300.09€
$1525.19
Huawei Mate 40 Pro 8/256Gb
6.76 אינץ (2772x1344) זכוכית גורילה / Kirin 9000 / 8Gb / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
905.26€
$1062.00
OnePlus 9R 12/256Gb
6.55 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 865 / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX586 / 4500mAh
431.97€
$506.76
OnePlus 9R 8/128Gb
6.55 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 865 / 8Gb / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 4500mAh
390.50€
$458.11
OUKITEL WP66
6.6 אינץ (2408x1080) זכוכית גורילה / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
למכירה בקרוב
למכירה בקרוב
OnePlus 9R 8/256Gb
6.55 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 865 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX586 / 4500mAh
387.40€
$454.48
OnePlus 9R 8/256Gb
6.55 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 870 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX586 / 4500mAh
369.06€
$432.96
OnePlus 9R 8/128Gb
6.55 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 865 / 8Gb / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 4500mAh
373.25€
$437.88
Huawei Mate X2 8/256GB
8 אינץ (2480x1148) זכוכית / Kirin 9000 / 8Gb / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4500mAh
2481.81€
$2911.51
Huawei Mate X2 12/512GB
8 אינץ (2480x1148) זכוכית / Kirin 9000 / 12Gb / 512GB / 52Mp Sony IMX700 / 4500mAh
2667.69€
$3129.58
Huawei Mate 40E Pro 8/512GB
6.76 אינץ (2772x1344) זכוכית גורילה / Kirin 9000 / 8Gb / 512GB / 50Mp / 4400mAh
1045.82€
$1226.89
Huawei Mate 40E Pro 8/256GB
6.76 אינץ (2772x1344) זכוכית גורילה / Kirin 9000 / 8Gb / 256GB / 50Mp / 4400mAh
903.33€
$1059.73
Oppo Reno6 Pro+ 12/256GB
6.55 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 870 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 4500mAh
347.77€
$407.98
- מותג: OUKITEL
- שם המודל: WP66
- מִשׁקָל: 359ז
- ממדים: 172.2 x 81 x 15.8מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.6 אינץ
- פתרון הבעיה: 2408x1080
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 108Mp Samsung HM6
- מעבד: MediaTek Dimensity 7025
- סוֹלְלָה: 11000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 2457 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | OUKITEL - OUKITEL צפה כאן בכל דגמי OUKITEL |
| מדד Geekbench | 1034 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | WP66 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 485838. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2408x1080 - דגמים נוספים ברזולוציית 2408x1080 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | שב"ס |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | לא. - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 6 מ"מ |
| מסך לגוף | 75 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.6 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 7025 - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 7025 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 04/10/2024 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 2.5 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 6 ננומטר |
| אִחסוּן | 16 Gb |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| תדר GPU | 950 Mhz |
| ליבות GPU | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | MicroSD (TF), תמיכה בכרטיס עד 2Tb |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 108 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 108 ראה כאן |
| דגם חיישן | Samsung HM6 - דגמים נוספים עם Samsung HM6 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 32 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM או microSD (TF) |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 11000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 8-9 ימים |
| חיי סוללה | 5-6 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 14-15 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | כן |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 172.2 x 81 x 15.8 מ"מ |
| מִשׁקָל | 359 g |
| סוג גוף | פלסטיק וגומי |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | קצב רענון מסך 120 הרץ , מסך נוסף |