Oppo Reno 16 Pro ציון אמת מידה של אנטוטו
במבחן ה- benchmark של AnTuTu, ה Oppo Reno 16 Pro קיבל ציון של 2788615 נקודות. תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן האנטוטו להלן.
Oppo Reno 16 Pro :
ה- Oppo Reno 16 Pro ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Oppo Reno 16 Pro :
דירוג מידוד של AnTuTu
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 אינץ (3200x1440) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
531.75€
$618.21
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 אינץ (2510x1156) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
360.55€
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 אינץ (2510x1156) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
401.58€
$466.88
Oppo Reno 16 Pro
6.78 אינץ (2772x1272) זכוכית גורילה / Dimensity 9500s / 12Gb / 256GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 7000mAh
למכירה בקרוב
למכירה בקרוב
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 אינץ (2622x1206) זכוכית / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
1079.30€
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 אינץ (2622x1206) זכוכית / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
672.27€
$781.58
Vivo X100
6.78 אינץ (2800 x 1260) זכוכית גורילה / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
567.80€
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 אינץ (2772x1272) זכוכית גורילה / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
461.00€
$535.96
Asus ROG Phone 8
6.78 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
676.40€
$786.38
- מותג: Oppo
- שם המודל: Reno 16 Pro
- מִשׁקָל: 205ז
- ממדים: 161.31 x 76.46 x 7.7מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.78 אינץ
- פתרון הבעיה: 2772x1272
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- מעבד: MediaTek Dimensity 9500s
- סוֹלְלָה: 7000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 8977 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Oppo - Oppo צפה כאן בכל דגמי Oppo |
| מדד Geekbench | 2811 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | Reno 16 Pro |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 2788615. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2772x1272 - דגמים נוספים ברזולוציית 2772x1272 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 2.9 מ"מ |
| מסך לגוף | 89 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.78 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 9500s - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 9500s ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 01/15/2026 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 3.73 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| תדר GPU | 1612 Mhz |
| ליבות GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 200 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 200 ראה כאן |
| דגם חיישן | Samsung ISOCELL HP5 - דגמים נוספים עם Samsung ISOCELL HP5 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 7000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | כן |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 161.31 x 76.46 x 7.7 מ"מ |
| מִשׁקָל | 205 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | סורק טביעות אצבע תוך תצוגה , קצב רענון מסך 120 הרץ , זום אופטי 3x , מצלמה קדמית לתצוגה מובנית |