Realme 17 Pro+ ציוני מידוד Geekbench
בבדיקות אמת מידה של Geekbench ה- Realme 17 Pro+ קיבל ציון "ליבה יחידה" של נקודות 1289 "רב ליבות" של 3588 . תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן Geekbench להלן.
Realme 17 Pro+ :
ה- Realme 17 Pro+ ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Realme 17 Pro+ :
דירוג מידוד Geekbench
Realme 17 Pro+
6.8 אינץ (2800x1280) זכוכית גורילה / Snapdragon 7s Gen 5 / 8Gb / 256GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 8000mAh
למכירה בקרוב
למכירה בקרוב
OnePlus 11R 8/128GB
6.74 אינץ (2772x1240) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50Mp Sony IMX890 / 5000mAh
412.31€
$480.05
Xiaomi Redmi K60 16/512GB
6.67 אינץ (3200x1400) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5500mAh
452.88€
$527.28
Xiaomi Redmi K60 12/256GB
6.67 אינץ (3200x1400) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5500mAh
372.46€
$433.65
Xiaomi Redmi K60 8/256GB
6.67 אינץ (3200x1400) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5500mAh
361.94€
$421.40
Honor Magic Vs
7.9 אינץ (2272x1984) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 54Mp Sony IMX800 / 5000mAh
1212.15€
$1411.28
Oppo Reno 9 Pro+
6.7 אינץ (2412x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4700mAh
431.00€
$501.80
Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256GB
7.6 אינץ (2208x1768) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Samsung GN3 / 4400mAh
598.40€
$696.71
Asus Zenfone 9 8/128GB
5.9 אינץ (2400x1080) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 4300mAh
444.58€
$517.61
OnePlus Ace Pro 16/512GB
6.7 אינץ (2412x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
303.54€
$353.40
OnePlus Ace Pro 16/256GB
6.7 אינץ (2412x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
332.85€
$387.53
OnePlus Ace Pro 12/256GB
6.7 אינץ (2412x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
321.05€
$373.79
Vivo IQOO 10 Pro 12/512GB
6.78 אינץ (3200x1440) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
643.71€
$749.46
Vivo IQOO 10 Pro 12/256GB
6.78 אינץ (3200x1440) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
597.82€
$696.03
Vivo IQOO 10 Pro 8/256GB
6.78 אינץ (3200x1440) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
773.09€
$900.09
ZTE Nubia Red Magic 7S 8/128GB
6.8 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 64Mp Samsung GW3 / 4500mAh
412.86€
$480.68
Vivo IQOO Neo7 12/512GB
6.78 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
421.66€
$490.93
Vivo IQOO Neo7 12/256GB
6.78 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
395.27€
$460.21
Vivo IQOO Neo7 8/256GB
6.78 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
380.78€
$443.33
Vivo IQOO Neo7 8/128GB
6.78 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
258.01€
$300.40
Asus ROG Phone 6 Pro 18/512GB
6.78 אינץ (2340x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8+ Gen 1 / 18Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
661.39€
$770.04
- מותג: Realme
- שם המודל: 17 Pro+
- מִשׁקָל:
- ממדים:
- מערכת הפעלה: Android 17
- גודל תצוגה: 6.8 אינץ
- פתרון הבעיה: 2800x1280
- RAM: 8Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- מעבד: Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5
- סוֹלְלָה: 8000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 17 |
| מדד Geekbench | 3588 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Realme - Realme צפה כאן בכל דגמי Realme |
| מדד Geekbench | 1289 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | 17 Pro+ |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 1089558. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2800x1280 - דגמים נוספים ברזולוציית 2800x1280 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 2.9 מ"מ |
| מסך לגוף | 90 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.8 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1x 2.9GHz Cortex-A720 + 3x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| מותג | Qualcomm |
| דֶגֶם | Snapdragon 7s Gen 5 - דגמים נוספים עם מעבד Snapdragon 7s Gen 5 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 06/20/2026 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 2.9 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 4 ננומטר |
| אִחסוּן | 16 Gb |
| GPU | Adreno 810 |
| תדר GPU | 1250 Mhz |
| ליבות GPU | 2 |
| TDP | 8 W |
| Features | Snapdragon X62 5G |
| Upload Speed | 1600 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 8 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 8 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 200 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 200 ראה כאן |
| דגם חיישן | Samsung ISOCELL HP5 - דגמים נוספים עם Samsung ISOCELL HP5 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 8000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 8-9 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 14-15 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , זום אופטי 3x , סורק טביעות אצבע תוך תצוגה , קצב רענון המסך 144Hz |