Smartphone Oppo Reno 16 Pro
De Oppo Reno 16 Pro verschijnt mei 2026 in Nederland. Hier lees je alles over geruchten, de releasedatum, prijs en specs.
Kleuren:
Omschrijving van de Oppo Reno 16 Pro
Oppo Reno 16 Pro heeft een helder en scherp 6.78 inch-inch Scherm met afmetingen van 161.31 x 76.46 x 7.7mm (en een resolutie van 2772x1272). Ook weegt hij slechts 205 g. De belangrijkste specificaties zijn de MediaTek Dimensity 9500s Processor, 256GB opslag en 12GB werkgeheugen.
De releasedatum van de Oppo Reno 16 Pro is begin mei 2026. De camera aan de achterkant met een 200Mp Samsung ISOCELL HP5-sensor maakt geweldige foto's en de 50Mp Selfiecamera aan de voorkant is ontworpen voor de hoge kwaliteit selfies. De prijs bedraagt uitstekend. Daarom is deze smartphone goedkoop is en daarmee is het momenteel de beste deal. Dus is het de moeite waarde om het te kopen zeker voor Android 16 OS liefhebbers.
Aangezien Oppo Reno 16 Pro twee simkaarten heeft, kunt u 2 nummers van verschillende telecomoperatoren hebben.
Dankzij 5G werkt het internet zeer snel, aangezien de snelheden in dit netwerk 25 Gb / s bereiken.
Vergroot de ruimte in Oppo Reno 16 Pro kan niet zijn, omdat er nergens een geheugenkaart kan worden geplaatst, omdat er geen connector is voor microSD.
Als je een standaard 3,5 mm koptelefoon wilt gebruiken, zul je een adapter moeten gebruiken omdat er alleen een USB Type-C.a
output is
U kunt betalen met Oppo Reno 16 Pro omdat het NFC ondersteunt.
Gebruik het als afstandsbediening werkt niet, omdat het geen infraroodpoort heeft.
Oppo Reno 16 Pro en de batterijcapaciteit in 7000mAh zijn compatibel met snel opladen. Het heeft ook draadloos opladen dat de bruikbaarheid verbetert
Het apparaat is beschermd tegen water. Waterbestendig maakt het geschikt voor gebruik in regen of sneeuw, maar ook onder de douche of in bad
Oppo Reno 16 Pro los toestel kopen? Prijzen vergelijken.
- Merk: Oppo
- Voorganger: Reno 16 Pro
- Gewicht: 205 g
- Afmetingen: 161.31 x 76.46 x 7.7mm
- Besturingssysteem: Android 16
- Schermgrootte: 6.78 inch
- Schermresolutie: 2772x1272
- Werkgeheugen (RAM): 12GB
- Opslagcapaciteit (ROM): 256GB
- Camera: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Processor (CPU): MediaTek Dimensity 9500s
- Accu: 7000mAh
Specificaties
| Besturingssysteem (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 8977 (Multi-Core) - Vergelijk hier met de andere modellen |
| Merk | Oppo - Bekijk alle Oppo-modellen die u kunt here |
| Geekbench Benchmark | 2811 (Single Core) |
| Voorganger | Reno 16 Pro |
| Prestatie | test antutu benchmark ~ 2788615. - Vergelijk hier met de andere modellen |
Scherm
| Schermresolutie | 2772x1272 - Bekijk andere modellen met een resolutie van 2772x1272 here |
| Beeldscherm glas | Gorilla glas |
| Schermtype | AMOLED |
| Multi-touch (aantal aanrakingen) | 10 |
| Frameloos | Ja - Zie andere modellen met een scherm zonder rand here |
| Kadergrootte | 2.9 mm |
| Relatieve schermgrootte | 89 % |
| Helderheid | 750 cd/m² |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
Processor (processor)
| CPU-architectuur | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Fabrikant | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Zie andere modellen met een Dimensity 9500s-processor die u kunt here |
| Releasedatum | 01/15/2026 |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 3.73 GHz |
| Bit diepte | 64 bit |
| Technisch proces | 3 nm |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Grafische processor (GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| Kloksnelheid GPU | 1612 MHz |
| Het aantal videoprocessorkernen | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Geheugencapaciteit
| Werkgeheugen RAM | 12 GB - Bekijk andere modellen met 12 gb ram die u kunt here |
| Opslag (ROM) | 256 GB |
| MicroSD-uitbreidingssleuven | Is afwezig |
Camera
| Hoofdcamera | |
| Resolutie camera achterkant | 200 mp - Bekijk andere modellen met 200 mp camera die je kunt here |
| Matrix model (sensor) | Samsung ISOCELL HP5 - Bekijk andere modellen met een Samsung ISOCELL HP5 sensor kan here |
| Type flitser | Dubbele LED |
| Selfiecamera | |
| Front-cameraresolutie | 50 MP |
| Flitser | Niet |
Verbindingen
| Frequentiebereik (mobiel) | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Mobiele netwerk | 5G |
| Aantal sims | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Draadloze verbindingen
| Wifi | er is |
| Bluetooth-standaarden | er is |
| Near field communication (NFC) | er is - Zie andere NFC-compatibele modellen here |
Navigatie
| Systemen ondersteunen | GPS, A-GPS, GLONAS |
Accu
| Accucapaciteit | 7000 mAh |
| Accutype | Gemaakt |
| Snellaad-techniek | er is |
| Standby-tijd | 6-7 dagen |
| Werkuren in normale modus | 3-4 dagen |
| Bedrijfsduur bij constant gebruik | 10-12 uur |
| Gesprekstijd | 30 uur |
| Draadloos laden | Ja |
Sensoren
| Gebeurtenisindicator | Niet |
| Gezichtsherkenning | er is |
| Proximity sensor | er is |
| Licht sensor | er is |
| Gyroscoop | er is |
| Accelerometer | er is |
| Kompas | er is |
| Barometer | Niet |
| Infrarood | Niet |
Audio
| Audiochip | Geïntegreerd |
| Een Ingebouwde Luidspreker | er is |
| Aantal microfoons | er is |
| Hoofdtelefoon aansluiting | Niet |
Ontwerp
| Afmetingen | 161.31 x 76.46 x 7.7 mm |
| Gewicht | 205 g |
| Materiaal buitenkant | Metalen frame, glazen behuizing |
| Weerbestendig (Spatwaterdicht) (IP68) | Ja - Zie andere beschermde modellen here |
Ondersteunde talen
| Talen | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Bekijk de volledige lijst met ondersteunde talen here |
Interfaces / connectoren
| USB Type-C-poorten | 1 |
Kenmerken
| Overige kenmerken | 120Hz schermvernieuwingssnelheid , 3x optische zoom , Vingerafdrukscanner op het scherm , Ingebouwde camera aan de voorkant |
Details over de actie
Betalingen
- Paypal, creditcards of betaalpassen ( Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Discover, JCB, UnionPay).
Verzenden
Verzending & bezorging
Garantie
Accessoires voor Oppo Reno 16 Pro
Bekijk alle afgeprijsde producten