Mobilný telefón Oppo Reno 16 Pro
Oppo Reno 16 Pro bude vydaný Smieť 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis Oppo Reno 16 Pro
Oppo Reno 16 Pro má jasný a jasný (rozlíšenie 2772x1272) 6.78 palca-palcový displej a rozmery 161.31 x 76.46 x 7.7mm. Váži tiež iba 205g. Hlavnými špecifikáciami sú procesor MediaTek - úložisko Dimensity 9500s, 256GB a RAM 12Gb.
Dátum vydania Oppo Reno 16 Pro je Smieť 2026. Zadný fotoaparát Samsung ISOCELL HP5 so snímačom 200Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 50Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 16 OS.
Oppo Reno 16 Pro má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre Oppo Reno 16 Pro nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Oppo Reno 16 Pro, pretože má NFC.
Nemôžete ho použiť ako diaľkový ovládač, pretože nemá infračervený (IR) blaster.
Batéria Oppo Reno 16 Pro a jej batéria 7000mAh sú kompatibilné s rýchlym aj bezdrôtovým nabíjaním, čo zvyšuje jeho použiteľnosť.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
Oppo Reno 16 Pro :
Oppo Reno 16 Pro bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Oppo Reno 16 Pro :
- Výrobca: Oppo
- Meno modela: Reno 16 Pro
- Hmotnost: 205g
- Rozmery: 161.31 x 76.46 x 7.7mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.78 palca
- Rozlíšenie: 2772x1272
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 9500s
- Batéria: 7000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 8977 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Oppo - Pozrite si všetky modely Oppo tu |
| Benchmark Geekbench | 2811 (Single Core) |
| Meno modela | Reno 16 Pro |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 2788615. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2772x1272 - Viac modelov s rozlíšením 2772x1272 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 2.9 mm |
| Pomer displej - telo | 89 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.78 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Viac modelov s procesorom Dimensity 9500s nájdete tu |
| Dátum vydania | 01/15/2026 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 3.73 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 3 nm |
| Kapacita | 32 Gb |
| GPU Model | Mali-G925 Immortalis MP |
| Frekvencia GPU | 1612 Mhz |
| Jadrá GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 200 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 200 Mp nájdete tu |
| Model | Samsung ISOCELL HP5 - Viac modelov s Samsung ISOCELL HP5 nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 7000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 161.31 x 76.46 x 7.7 mm |
| Hmotnost | 205 g |
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | 3x optické zväčšenie , Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz , Predná kamera so zabudovaným displejom |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Oppo Reno 16 Pro
Zobraziť všetky zľavnené produkty