Oppo Reno 16 Geekbench Benchmark ranking: Resultaten benchmarkscore
In de Geekbench-benchmarktests kreeg de Oppo Reno 16 een "Single-core"-score van 2009 punten en een "Multi-core"-score van 7166. Je kunt zijn rangschikking en prestaties vergelijken met de resultaten van andere modellen op basis van de Geekbench-test hieronder.
Oppo Reno 16 los toestel kopen? Prijzen vergelijken.
De verkoop van Oppo Reno 16 begint binnenkort.
Laat uw e-mailadres achter en zodra de goederen in de uitverkoop gaan, bent u de eerste die hiervan op de hoogte is.
Alternatieven voor de Oppo Reno 16:
Geekbench Benchmark ranking
Asus ROG Phone 8
6.78 inch (2400x1080) Gorilla glas / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
665.62€
$774.37
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 inch (2670x1200) Gorilla glas / Snapdragon 8 Gen 3 / 8GB / 256GB / 50Mp Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
643.84€
$749.04
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 inch (2400x1080) Gorilla glas / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4610mAh
640.97€
$745.70
Vivo X100
6.78 inch (2800 x 1260) Gorilla glas / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
567.41€
$660.12
Honor 400 Pro 12/512GB
6.7 inch (2800x1280) Gorilla glas / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP3 / 6000mAh
521.09€
$606.23
OnePlus Nord 6
6.78 inch (2772x1272) Gorilla glas / Snapdragon 8s Gen 4 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
453.66€
$527.78
OnePlus 12
6.82 inch (3168x1440) Gorilla glas / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 512GB / 50Mp Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
772.74€
$899.00
1253.77€
$1458.62
990.68€
$1152.55
Xiaomi 13T Pro
6.67 inch (2712x1220) Gebogen glas / Dimensity 9200+ / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX707 / 5000mAh
521.67€
$606.91
Oppo Reno 16
6.32 inch (2640 x 1216) Gorilla glas / Dimensity 8550 / 12GB / 256GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 6700mAh
Binnenkort
Binnenkort
Vivo IQOO Neo 8 Pro
6.78 inch (2800 x 1260) Gorilla glas / Dimensity 9200+ / 16GB / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 5000mAh
354.22€
$412.10
Vivo X90s
6.78 inch (2800 x 1260) Gorilla glas / Dimensity 9200+ / 8GB / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 4810mAh
472.54€
$549.75
Realme 15 Pro 12/256GB
6.8 inch (2800x1280) Gorilla glas / Snapdragon 7 Gen 4 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
348.85€
$405.85
Realme 15 Pro 8/256GB
6.8 inch (2800x1280) Gorilla glas / Snapdragon 7 Gen 4 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
242.00€
$281.54
Realme 15 Pro 12/512GB
6.8 inch (2800x1280) Gorilla glas / Snapdragon 7 Gen 4 / 12GB / 512GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
279.81€
$325.53
Apple iPhone 14 Pro Max 6/1024GB
6.7 inch (2796x1290) Glas / A16 Bionic / 6GB / 1024GB / 48Mp / 4323mAh
1192.74€
$1387.62
Apple iPhone 14 Pro Max 6/512GB
6.7 inch (2796x1290) Glas / A16 Bionic / 6GB / 512GB / 48Mp / 4323mAh
872.44€
$1014.99
Apple iPhone 14 Pro Max 6/256GB
6.7 inch (2796x1290) Glas / A16 Bionic / 6GB / 256GB / 48Mp / 4323mAh
783.68€
$911.72
Apple iPhone 14 Pro Max 6/128GB
6.7 inch (2796x1290) Glas / A16 Bionic / 6GB / 128GB / 48Mp / 4323mAh
747.26€
$869.35
756.39€
$879.97
- Merk: Oppo
- Voorganger: Reno 16
- Gewicht: 188 g
- Afmetingen: 151.21 x 72.42 x 8.2mm
- Besturingssysteem: Android 16
- Schermgrootte: 6.32 inch
- Schermresolutie: 2640 x 1216
- Werkgeheugen (RAM): 12GB
- Opslagcapaciteit (ROM): 256GB
- Camera: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Processor (CPU): MediaTek Dimensity 8550
- Accu: 6700mAh
Specificaties
| Besturingssysteem (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 7166 (Multi-Core) - Vergelijk hier met de andere modellen |
| Merk | Oppo - Bekijk alle Oppo-modellen die u kunt here |
| Geekbench Benchmark | 2009 (Single Core) |
| Voorganger | Reno 16 |
| Prestatie | test antutu benchmark ~ 1990875. - Vergelijk hier met de andere modellen |
Scherm
| Schermresolutie | 2640 x 1216 - Bekijk andere modellen met een resolutie van 2640 x 1216 here |
| Beeldscherm glas | Gorilla glas |
| Schermtype | AMOLED |
| Multi-touch (aantal aanrakingen) | 10 |
| Frameloos | Ja - Zie andere modellen met een scherm zonder rand here |
| Kadergrootte | 2.9 mm |
| Relatieve schermgrootte | 89 % |
| Helderheid | 750 cd/m² |
| Schermgrootte | 6.32 inch |
Processor (processor)
| CPU-architectuur | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| Fabrikant | MediaTek |
| Model | Dimensity 8550 - Zie andere modellen met een Dimensity 8550-processor die u kunt here |
| Releasedatum | 05/07/2026 |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 3.4 GHz |
| Bit diepte | 64 bit |
| Technisch proces | 4 nm |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Grafische processor (GPU) | Mali-G720 MC |
| Kloksnelheid GPU | 1300 MHz |
| Het aantal videoprocessorkernen | 8 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mbps |
Geheugencapaciteit
| Werkgeheugen RAM | 12 GB - Bekijk andere modellen met 12 gb ram die u kunt here |
| Opslag (ROM) | 256 GB |
| MicroSD-uitbreidingssleuven | Is afwezig |
Camera
| Hoofdcamera | |
| Resolutie camera achterkant | 200 mp - Bekijk andere modellen met 200 mp camera die je kunt here |
| Matrix model (sensor) | Samsung ISOCELL HP5 - Bekijk andere modellen met een Samsung ISOCELL HP5 sensor kan here |
| Type flitser | Dubbele LED |
| Selfiecamera | |
| Front-cameraresolutie | 50 MP |
| Flitser | Niet |
Verbindingen
| Frequentiebereik (mobiel) | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Mobiele netwerk | 5G |
| Aantal sims | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Draadloze verbindingen
| Wifi | er is |
| Bluetooth-standaarden | er is |
| Near field communication (NFC) | er is - Zie andere NFC-compatibele modellen here |
Navigatie
| Systemen ondersteunen | GPS, A-GPS, GLONAS |
Accu
| Accucapaciteit | 6700 mAh |
| Accutype | Gemaakt |
| Snellaad-techniek | er is |
| Standby-tijd | 6-7 dagen |
| Werkuren in normale modus | 3-4 dagen |
| Bedrijfsduur bij constant gebruik | 10-12 uur |
| Gesprekstijd | 30 uur |
| Draadloos laden | Niet |
Sensoren
| Gebeurtenisindicator | Niet |
| Gezichtsherkenning | er is |
| Proximity sensor | er is |
| Licht sensor | er is |
| Gyroscoop | er is |
| Accelerometer | er is |
| Kompas | er is |
| Barometer | Niet |
| Infrarood | Niet |
Audio
| Audiochip | Geïntegreerd |
| Een Ingebouwde Luidspreker | er is |
| Aantal microfoons | er is |
| Hoofdtelefoon aansluiting | Niet |
Ontwerp
| Afmetingen | 151.21 x 72.42 x 8.2 mm |
| Gewicht | 188 g |
| Materiaal buitenkant | Metalen frame, glazen behuizing |
| Weerbestendig (Spatwaterdicht) (IP68) | Ja - Zie andere beschermde modellen here |
Ondersteunde talen
| Talen | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Bekijk de volledige lijst met ondersteunde talen here |
Interfaces / connectoren
| USB Type-C-poorten | 1 |
Kenmerken
| Overige kenmerken | Vingerafdrukscanner op het scherm , 120Hz schermvernieuwingssnelheid , Ingebouwde camera aan de voorkant , 3x optische zoom |