Oppo Reno 16 Benchmark Oppo Reno 16
V testovaní aplikácie Oppo Reno 16 získal Oppo Reno 16 skóre „Single-core“ 2009 bodov a skóre „Multi-core“ 7166 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
Oppo Reno 16 :
Oppo Reno 16 bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Oppo Reno 16 :
Benchmark Geekbench
Asus ROG Phone 8
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
665.62€
$774.37
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 palca (2670x1200) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
643.84€
$749.04
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4610mAh
640.97€
$745.70
Vivo X100
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
567.41€
$660.12
Honor 400 Pro 12/512GB
6.7 palca (2800x1280) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP3 / 6000mAh
521.09€
$606.23
OnePlus Nord 6
6.78 palca (2772x1272) Gorilské sklo / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
453.66€
$527.78
OnePlus 12
6.82 palca (3168x1440) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
772.74€
$899.00
1253.77€
$1458.62
990.68€
$1152.55
Xiaomi 13T Pro
6.67 palca (2712x1220) Zakrivené sklo / Dimensity 9200+ / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX707 / 5000mAh
521.67€
$606.91
Oppo Reno 16
6.32 palca (2640 x 1216) Gorilské sklo / Dimensity 8550 / 12Gb / 256GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 6700mAh
Čoskoro
Čoskoro
Vivo IQOO Neo 8 Pro
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Dimensity 9200+ / 16Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 5000mAh
354.22€
$412.10
Vivo X90s
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Dimensity 9200+ / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 4810mAh
472.54€
$549.75
Realme 15 Pro 12/256GB
6.8 palca (2800x1280) Gorilské sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
348.85€
$405.85
Realme 15 Pro 8/256GB
6.8 palca (2800x1280) Gorilské sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
242.00€
$281.54
Realme 15 Pro 12/512GB
6.8 palca (2800x1280) Gorilské sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
279.81€
$325.53
Apple iPhone 14 Pro Max 6/1024GB
6.7 palca (2796x1290) Sklo / A16 Bionic / 6Gb / 1024GB / 48Mp / 4323mAh
1192.74€
$1387.62
Apple iPhone 14 Pro Max 6/512GB
6.7 palca (2796x1290) Sklo / A16 Bionic / 6Gb / 512GB / 48Mp / 4323mAh
872.44€
$1014.99
Apple iPhone 14 Pro Max 6/256GB
6.7 palca (2796x1290) Sklo / A16 Bionic / 6Gb / 256GB / 48Mp / 4323mAh
783.68€
$911.72
Apple iPhone 14 Pro Max 6/128GB
6.7 palca (2796x1290) Sklo / A16 Bionic / 6Gb / 128GB / 48Mp / 4323mAh
747.26€
$869.35
756.39€
$879.97
- Výrobca: Oppo
- Meno modela: Reno 16
- Hmotnost: 188g
- Rozmery: 151.21 x 72.42 x 8.2mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.32 palca
- Rozlíšenie: 2640 x 1216
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 8550
- Batéria: 6700mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 7166 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Oppo - Pozrite si všetky modely Oppo tu |
| Benchmark Geekbench | 2009 (Single Core) |
| Meno modela | Reno 16 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 1990875. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2640 x 1216 - Viac modelov s rozlíšením 2640 x 1216 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 2.9 mm |
| Pomer displej - telo | 89 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.32 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 8550 - Viac modelov s procesorom Dimensity 8550 nájdete tu |
| Dátum vydania | 05/07/2026 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 3.4 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 4 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | Mali-G720 MC |
| Frekvencia GPU | 1300 Mhz |
| Jadrá GPU | 8 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 200 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 200 Mp nájdete tu |
| Model | Samsung ISOCELL HP5 - Viac modelov s Samsung ISOCELL HP5 nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 6700 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 151.21 x 72.42 x 8.2 mm |
| Hmotnost | 188 g |
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | 3x optické zväčšenie , Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz , Predná kamera so zabudovaným displejom |