Mobiltelefon Oppo Find X9s
Oppo Find X9s blir utgitt i Kan 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse Oppo Find X9s
Oppo Find X9s har en lys og klar (oppløsning på 2760x1256) 6.59 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på 156.98 x 73.93 x 7.99mm. Den veier også bare 203g. Hovedspesifikasjonene er MediaTek CPU - Dimensity 9500s, 256GB lagring og 12Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for Oppo Find X9s er Kan 2026. Sony LYTIA-T808-bakkameraet med en 50Mp-sensor tar flotte bilder, og 32Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 16 OS.
Oppo Find X9s har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Med 5G-støtte vil Internett fungere veldig raskt, fordi hastighetene på dette nettverket når 25 Gb / s.
For Oppo Find X9s er det ikke mulig å utvide lagringsplassen din fordi det ikke er noe microSD-spor for å sette inn et minnekort.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med Oppo Find X9s, siden den har NFC.
Du kan ikke bruke den som en fjernkontroll, fordi den ikke har en infrarød (IR) blaster.
Oppo Find X9s og dens 7025mAh-batteri er kompatible med hurtiglading og trådløs lading, noe som forbedrer brukervennligheten.
Enheten er vanntett. Dette gjør at den kan brukes i regn og snø, så vel som i dusjen og på badet.
Oppo Find X9s priser:
Oppo Find X9s blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Oppo Find X9s :
- Merke: Oppo
- Model: Find X9s
- Vekt: 203g
- Størrelse: 156.98 x 73.93 x 7.99mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.59 tommer
- Oppløsning: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp Sony LYTIA-T808
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 9500s
- Batteri: 7025mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 9017 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Oppo - Vis alle Oppo-modeller her |
| Geekbench-referanse | 2866 (Single Core) |
| Model | Find X9s |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 2809942. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2760x1256 - Flere modeller med 2760x1256 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.8 mm |
| Skjerm til kropp | 91 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.59 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Flere modeller med Dimensity 9500s CPU se her |
| Utgivelsesdato | 01/15/2026 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 3.73 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| GPU-frekvens | 1612 Mhz |
| GPU-kjerner | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Model | Sony LYTIA-T808 - Flere modeller med Sony LYTIA-T808 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 32 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 7025 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 14-15 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 156.98 x 73.93 x 7.99 mm |
| Vekt | 203 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Innebygd skjermkamera foran , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , 3x optisk zoom , Intradisplay fingeravtrykkskanner |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til Oppo Find X9s
Nå har vi ikke lager på denne smarttelefonen, men det er lignende produkter du kan kjøpe med rabatt, for eksempel:Se alle rabatterte produkter