Oppo Find X9s
Oppo Find X9s datum vydání Smět 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Oppo Find X9s
Oppo Find X9s má jasný a průhledný 6.59 palec palcový displej (rozlišení displeje 2760x1256) s rozměry 156.98 x 73.93 x 7.99mm. Váží pouze 203 g. Hlavní specifikace jsou procesor MediaTek - Dimensity 9500s, 256GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání Oppo Find X9s je Smět 2026. Zadní kamera se snímačem Sony LYTIA-T808 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 50Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože Oppo Find X9s má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v Oppo Find X9s, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Oppo Find X9s, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
Oppo Find X9s a jeho 7025mAh baterie jsou rychlé nabíjení kompatibilní. Má také bezdrátové nabíjení, což zvyšuje pohodlí jeho používání.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Oppo Find X9s?
Oppo Find X9s je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Oppo Find X9s:
- Nástupce: Oppo
- Model: Find X9s
- Hmotnost: 203 g
- Rozměry: 156.98 x 73.93 x 7.99mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.59 palec
- Rozlišení displeje: 2760x1256
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp Sony LYTIA-T808
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 9500s
- Baterie: 7025mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 9017 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Oppo - Zobrazit všechny Oppo modely zde |
| Geekbench Benchmark | 2866 (Single Core) |
| Model | Find X9s |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 2809942. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2760x1256 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2760x1256 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 2.8 mm |
| Procento využití povrchu | 91 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.59 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Více modelů s procesorem Dimensity 9500s najdete zde |
| Datum vydání | 01/15/2026 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.73 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 32 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| Frekvence jádra GPU | 1612 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony LYTIA-T808 - Více modelů s Sony LYTIA-T808 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 7025 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 156.98 x 73.93 x 7.99 mm |
| Hmotnost | 203 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Přední kamera na obrazovce , Skener otisků prstů na obrazovce , 3x optický zoom , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Oppo Find X9s
„Nyní pro tento smartphone nemáme propagaci, ale existují podobné produkty, které si můžete zakoupit se slevou, například:“Zobrazit všechny produkty