Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB en poengsum på 517221 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Dagens beste Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB priser
| butikk | Pris | Gå til avtalen |
|---|---|---|
|
Dagens beste Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB priser: AliExpress-Super-GLX-Store |
2631.93kr ($286.56) | Se avtale |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-ES | 3026.13kr ($329.48) | Se avtale |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-FR | 3679.61kr ($400.63) | Se avtale |
AnTuTu-referanse
Ulefone Power Armor 18T Ultra 5G
6.58 tommer (2400x1080) Gorillaglass / Dimensity 7050 / 12Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM2 / 9600mAh
4901.07kr
$533.62
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
6.9 tommer (3120x1440) Buet glass / Exynos 990 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung ISOCELL Bright HMX / 4500mAh
9451.37kr
$1029.05
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128GB
6.55 tommer (2400x1080) Gorillaglass / Snapdragon 778G / 6Gb / 128GB / 64Mp Samsung GW3 / 4250mAh
2413.06kr
$262.73
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 8/128GB
6.55 tommer (2400x1080) Gorillaglass / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 64Mp Samsung GW3 / 4250mAh
1368.41kr
$148.99
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 8/256GB
6.55 tommer (2400x1080) Gorillaglass / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 64Mp Samsung GW3 / 4250mAh
2549.63kr
$277.60
Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB
6.6 tommer (2340x1080) Buet glass / Dimensity 1080 / 8Gb / 128GB / 48Mp / 5000mAh
2631.93kr
$286.56
Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB
6.6 tommer (2340x1080) Buet glass / Dimensity 1080 / 6Gb / 128GB / 48Mp / 5000mAh
2263.99kr
$246.50
Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB
6.6 tommer (2340x1080) Buet glass / Dimensity 1080 / 8Gb / 256GB / 48Mp / 5000mAh
2411.13kr
$262.52
Samsung Galaxy A34 5G 6/256GB
6.6 tommer (2340x1080) Buet glass / Dimensity 1080 / 6Gb / 256GB / 48Mp / 5000mAh
3037.70kr
$330.74
OUKITEL WP300
6.78 tommer (2460x1080) Gorillaglass / Dimensity 7050 / 12Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 16000mAh
2899.57kr
$315.70
Samsung Galaxy Note 20
6.7 tommer (2400x1080) Buet glass / Exynos 990 / 8Gb / 256GB / 12Mp Sony IMX555 / 4300mAh
5128.38kr
$558.37
- Merke: Samsung
- Model: Galaxy A34 5G
- Vekt: 199g
- Størrelse: 161.3 x 78.1 x 8.2mm
- Operativsystem: Android 12
- Størrelse: 6.6 tommer
- Oppløsning: 2340x1080
- RAM: 8Gb
- Internminne (ROM): 128GB
- Kamera: 48Mp
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 1080
- Batteri: 5000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 12 |
| Geekbench-referanse | 2918 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Samsung - Vis alle Samsung-modeller her |
| Geekbench-referanse | 812 (Single Core) |
| Model | Galaxy A34 5G |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 517221. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2340x1080 - Flere modeller med 2340x1080 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3.7 mm |
| Skjerm til kropp | 83 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.6 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2x Cortex-A78 2.6 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 1080 - Flere modeller med Dimensity 1080 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 10/11/2022 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.6 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 6 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | Arm Mali-G68 MC |
| GPU-frekvens | 950 Mhz |
| GPU-kjerner | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Mediatek 5G modem |
| Upload Speed | 316 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 128 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtter kort på opptil 256 GB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 48 Mp - Flere modeller med et 48 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 13 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 5000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 5-6 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 14-15 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Ja |
Design
| Størrelse | 161.3 x 78.1 x 8.2 mm |
| Vekt | 199 g |
| Kroppstype | Plast |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 90Hz , Innebygd skjermkamera foran |