OnePlus 16 farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best OnePlus 16 farge?
-
OnePlus 16 tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer OnePlus 16 i?
-
- Hvilken OnePlus 16 farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for OnePlus 16 er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken OnePlus 16 farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe OnePlus 16 i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: OnePlus
- Model: 16
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem: Android 17
- Størrelse: 6.72 tommer
- Oppløsning: 2772x1272
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Sony LYT-901
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro
- Batteri: 9000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 17 |
| Geekbench-referanse | 14178 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | OnePlus - Vis alle OnePlus-modeller her |
| Geekbench-referanse | 4377 (Single Core) |
| Model | 16 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 4571173. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2772x1272 - Flere modeller med 2772x1272 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.9 mm |
| Skjerm til kropp | 90 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.72 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2x High-Performance 5.2GHz + 3x High-Performance 4.1GHz + 3x High-Energy Efficiency 3GHz |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro - Flere modeller med Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro CPU se her |
| Utgivelsesdato | 06/20/2026 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 5.2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 2 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | Adreno 850 |
| GPU-frekvens | 0 Mhz |
| GPU-kjerner | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon 5G modem |
| Upload Speed | 8000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 200 Mp - Flere modeller med et 200 Mp-kamera, se her |
| Model | Sony LYT-901 - Flere modeller med Sony LYT-901 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 32 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 9000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 14-15 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 165Hz , Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran , 3x optisk zoom |