Mobiltelefon OnePlus 16
OnePlus 16 blir utgitt i juli 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse OnePlus 16
OnePlus 16 har en lys og klar (oppløsning på 2772x1272) 6.72 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på . Den veier også bare . Hovedspesifikasjonene er Qualcomm CPU - Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro, 256GB lagring og 12Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for OnePlus 16 er juli 2026. Sony LYT-901-bakkameraet med en 200Mp-sensor tar flotte bilder, og 32Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 17 OS.
OnePlus 16 har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Med 5G-støtte vil Internett fungere veldig raskt, fordi hastighetene på dette nettverket når 25 Gb / s.
For OnePlus 16 er det ikke mulig å utvide lagringsplassen din fordi det ikke er noe microSD-spor for å sette inn et minnekort.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med OnePlus 16, siden den har NFC.
Siden den har en infrarød (IR) blaster, kan du bruke den som en fjernkontroll.
OnePlus 16 og dens 9000mAh-batteri er kompatible med hurtiglading og trådløs lading, noe som forbedrer brukervennligheten.
Enheten er vanntett. Dette gjør at den kan brukes i regn og snø, så vel som i dusjen og på badet.
OnePlus 16 priser:
OnePlus 16 blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til OnePlus 16 :
- Merke: OnePlus
- Model: 16
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem: Android 17
- Størrelse: 6.72 tommer
- Oppløsning: 2772x1272
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Sony LYT-901
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro
- Batteri: 9000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 17 |
| Geekbench-referanse | 14178 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | OnePlus - Vis alle OnePlus-modeller her |
| Geekbench-referanse | 4377 (Single Core) |
| Model | 16 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 4571173. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2772x1272 - Flere modeller med 2772x1272 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.9 mm |
| Skjerm til kropp | 90 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.72 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2x High-Performance 5.2GHz + 3x High-Performance 4.1GHz + 3x High-Energy Efficiency 3GHz |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro - Flere modeller med Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro CPU se her |
| Utgivelsesdato | 06/20/2026 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 5.2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 2 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | Adreno 850 |
| GPU-frekvens | 0 Mhz |
| GPU-kjerner | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon 5G modem |
| Upload Speed | 8000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 200 Mp - Flere modeller med et 200 Mp-kamera, se her |
| Model | Sony LYT-901 - Flere modeller med Sony LYT-901 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 32 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 9000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 14-15 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 165Hz , Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran , 3x optisk zoom |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til OnePlus 16
Nå har vi ikke lager på denne smarttelefonen, men det er lignende produkter du kan kjøpe med rabatt, for eksempel:Se alle rabatterte produkter