Honor Pad 20 spesifikasjoner
Honor Pad 20 Spesifikasjoner
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Model | Pad 20 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 1084372. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 3000x1872 - Flere modeller med 3000x1872 oppløsning se her |
| Glasstyper | Glass |
| Teknologi | IPS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Rammestørrelse | 5 mm |
| Skjerm til kropp | 83 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 12.1 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1x 2.63GHz Cortex-A715 + 3x 2.GHz Cortex-A715 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 7 Gen 3 - Flere modeller med Snapdragon 7 Gen 3 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 11/17/2023 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.63 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 4 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | Adreno 720 |
| GPU-frekvens | 0 Mhz |
| GPU-kjerner | 0 |
| TDP | 6 W |
| Features | Snapdragon X63 |
| Upload Speed | 5000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 6 Gb - Flere modeller med 6 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 128 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 8 Mp - Flere modeller med et 8 Mp-kamera, se her |
| Blits | Nei |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 8 Mp |
| Blits | Nei |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 10100 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 8-9 timer |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Nei |
| Nærhetssensor | Nei |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Nei |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 277.07 x 179.28 x 6.29 mm |
| Vekt | 525 g |
| Kroppstype | Metall |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz |