Doogee M30 Geekbench Benchmark testi
Geekbench testinde Doogee M30, 401 puan ve "Single-core" 1432 puan "Multi-core" skor sonuçlarını aldı. Aşağıda, Geekbench Benchmark temel alınarak performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Doogee M30 Fiyatları
Doogee M30 yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Doogee M30'ye alternatifler:
Geekbench Benchmark
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64Gb
6.53 inç (2340x1080) Goril bardağı / Helio G90T / 6GB / 64GB / 64MP Samsung GW1 / 4500mAh
10527.92₺
$229.60
8023.87₺
$174.99
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128Gb
6.53 inç (2340x1080) Goril bardağı / Helio G90T / 6GB / 128GB / 64MP Samsung GW1 / 4500mAh
9582.42₺
$208.98
6856.44₺
$149.53
Infinix Hot 11S
6.78 inç (2460x1080) Goril bardağı / Helio G88 / 4GB / 64GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
7287.92₺
$158.94
Motorola Moto G42 6/128GB
6.4 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 680 / 6GB / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
8475.98₺
$184.85
Motorola Moto G42 4/64GB
6.4 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 680 / 4GB / 64GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
5922.41₺
$129.16
Motorola Moto G42 4/128GB
6.4 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 680 / 4GB / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
6774.37₺
$147.74
Xiaomi Redmi 12 4/128GB NFC
6.79 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Helio G88 / 4GB / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
5937.09₺
$129.48
Xiaomi Redmi 12 8/256GB non-NFC
6.79 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Helio G88 / 8GB / 256GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
7181.54₺
$156.62
Çok yakında
Çok yakında
Hotwav Cyber 13 Pro
6.6 inç (2408x1080) Kavisli Cam / Tiger T619 / 12GB / 256GB / 64MP Sony IMX686 / 10800mAh
9508.60₺
$207.37
Realme C33 4/64GB
6.5 inç (1600x720) Kavisli Cam / Tiger T612 / 4GB / 64GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
5157.12₺
$112.47
Realme C33 4/128GB
6.5 inç (1600x720) Kavisli Cam / Tiger T612 / 4GB / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
5618.40₺
$122.53
Ulefone Armor 7E
6.3 inç (2340x1080) Goril bardağı / Helio P90 / 4GB / 128GB / 48MP Sony IMX586 / 5500mAh
10303.24₺
$224.70
Motorola Moto G23
6.5 inç (1600x720) Goril bardağı / Helio G85 / 4GB / 64GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
6747.77₺
$147.16
7391.09₺
$161.19
Xiaomi Mi Mix 2s 6/128Gb
5.99 inç (2160x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 845 / 6GB / 128GB / 12MP Sony IMX363 / 3400mAh
19625.67₺
$428.01
Xiaomi Redmi Note 9 4/128Gb
6.53 inç (2340x1080) Goril bardağı / Helio G85 / 4GB / 128GB / 48MP Samsung GM2 / 4920mAh
9037.69₺
$197.10
Xiaomi Redmi Note 9 3/64Gb
6.53 inç (2340x1080) Goril bardağı / Helio G85 / 3GB / 64GB / 48MP Samsung GM2 / 4920mAh
7984.89₺
$174.14
Xiaomi Redmi Note 9 4/128Gb NFC
6.53 inç (2340x1080) Goril bardağı / Helio G85 / 4GB / 128GB / 48MP Samsung GM2 / 4920mAh
8553.47₺
$186.54
- Üretici firma: Doogee
- Model: M30
- Ağırlık: 375g
- Boyutlar: 178.5 x 83.1 x 17.9mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.88 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2408x1080
- RAM Kapasitesi: 6GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 64MP
- Chipset (CPU): UNISOC Tiger T620
- Batarya: 8000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1432 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Doogee - ZTüm Doogee modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 401 (Single Core) |
| model | M30 |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 259883 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2408x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | Ogs |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 6.5 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 70 |
| Ekran parlaklığı | 500 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.88 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Üretici firma | UNISOC |
| model | Tiger T620 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 07/15/2024 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.2 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 12 nm |
| Bellek | 12 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G57MC |
| GPU frekansı | 850 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 6 GB - Diğer modellere bakın 6 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 2 TB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 64 MP - 64 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Dört LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 20 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM veya bellek kartı |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 8000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | Değil |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | var |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | var |
Tasarım
| Boyutlar | 178.5 x 83.1 x 17.9 mm |
| Ağırlık | 375 g |
| Muhafaza malzemesi | Plastik, kauçuk |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran yenileme hızı 120Hz |