Test Doogee M30 Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost Doogee M30 výsledky „Single-core“ 401 bodů a „Multi-core“ 1432. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro Doogee M30?
Doogee M30 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Doogee M30:
Geekbench Benchmark
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64Gb
6.53 palec (2340x1080) Gorila sklo / Helio G90T / 6GB / 64GB / 64Mp Samsung GW1 / 4500mAh
4781.24Kč
$229.60
3644.03Kč
$174.99
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128Gb
6.53 palec (2340x1080) Gorila sklo / Helio G90T / 6GB / 128GB / 64Mp Samsung GW1 / 4500mAh
4351.84Kč
$208.98
3113.84Kč
$149.53
Infinix Hot 11S
6.78 palec (2460x1080) Gorila sklo / Helio G88 / 4GB / 64GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
3309.80Kč
$158.94
Motorola Moto G42 6/128GB
6.4 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 680 / 6GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
3849.35Kč
$184.85
Motorola Moto G42 4/64GB
6.4 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 680 / 4GB / 64GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
2689.65Kč
$129.16
Motorola Moto G42 4/128GB
6.4 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 680 / 4GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
3076.57Kč
$147.74
Xiaomi Redmi 12 4/128GB NFC
6.79 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Helio G88 / 4GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
2696.32Kč
$129.48
Xiaomi Redmi 12 8/256GB non-NFC
6.79 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Helio G88 / 8GB / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
3261.49Kč
$156.62
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Hotwav Cyber 13 Pro
6.6 palec (2408x1080) Zakřivené sklo / Tiger T619 / 12GB / 256GB / 64Mp Sony IMX686 / 10800mAh
4318.31Kč
$207.37
Realme C33 4/64GB
6.5 palec (1600x720) Zakřivené sklo / Tiger T612 / 4GB / 64GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
2342.10Kč
$112.47
Realme C33 4/128GB
6.5 palec (1600x720) Zakřivené sklo / Tiger T612 / 4GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
2551.59Kč
$122.53
Ulefone Armor 7E
6.3 palec (2340x1080) Gorila sklo / Helio P90 / 4GB / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 5500mAh
4679.20Kč
$224.70
Motorola Moto G23
6.5 palec (1600x720) Gorila sklo / Helio G85 / 4GB / 64GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
3064.49Kč
$147.16
3356.65Kč
$161.19
Xiaomi Mi Mix 2s 6/128Gb
5.99 palec (2160x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 845 / 6GB / 128GB / 12Mp Sony IMX363 / 3400mAh
8912.97Kč
$428.01
Xiaomi Redmi Note 9 4/128Gb
6.53 palec (2340x1080) Gorila sklo / Helio G85 / 4GB / 128GB / 48Mp Samsung GM2 / 4920mAh
4104.45Kč
$197.10
Xiaomi Redmi Note 9 3/64Gb
6.53 palec (2340x1080) Gorila sklo / Helio G85 / 3GB / 64GB / 48Mp Samsung GM2 / 4920mAh
3626.33Kč
$174.14
Xiaomi Redmi Note 9 4/128Gb NFC
6.53 palec (2340x1080) Gorila sklo / Helio G85 / 4GB / 128GB / 48Mp Samsung GM2 / 4920mAh
3884.55Kč
$186.54
- Nástupce: Doogee
- Model: M30
- Hmotnost: 375 g
- Rozměry: 178.5 x 83.1 x 17.9mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.88 palec
- Rozlišení displeje: 2408x1080
- RAM: 6GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 64Mp
- Procesor (CPU): UNISOC Tiger T620
- Baterie: 8000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1432 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Doogee - Zobrazit všechny Doogee modely zde |
| Geekbench Benchmark | 401 (Single Core) |
| Model | M30 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 259883. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2408x1080 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2408x1080 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | OGS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 6.5 mm |
| Procento využití povrchu | 70 % |
| jasu | 500 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.88 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Výrobce | UNISOC |
| Model | Tiger T620 - Více modelů s procesorem Tiger T620 najdete zde |
| Datum vydání | 07/15/2024 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 12 nm |
| Paměť | 12 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G57MC |
| Frekvence jádra GPU | 850 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Paměť
| RAM | 6 GB - Zobrazit další modely s 6 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 64 Mp - Další modely s kamerou 64 Mp zde |
| Blesk | Čtyři LED diody |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 20 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM nebo paměťová karta |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 8000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | Ne |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | tady je |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | tady je |
Design
| Rozměry | 178.5 x 83.1 x 17.9 mm |
| Hmotnost | 375 g |
| Konstrukce | Plast, guma |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz |