Realme 16T
Realme 16T datum vydání Smět 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Realme 16T
Realme 16T má jasný a průhledný 6.8 palec palcový displej (rozlišení displeje 1570x720) s rozměry 166.4 x 78.2 x 8.8mm. Váží pouze 224 g. Hlavní specifikace jsou procesor MediaTek - Dimensity 6300, 128GB Interní paměť a 6GB RAM.
Datum vydání Realme 16T je Smět 2026. Zadní kamera se snímačem Sony IMX852 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 50Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože Realme 16T má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Paměť Realme 16T je rozšiřitelná o microSD karty, které můžete vložit, jakmile to budete potřebovat.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Realme 16T, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
Realme 16T a jeho 8000mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Realme 16T?
Realme 16T je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Realme 16T:
- Nástupce: Realme
- Model: 16T
- Hmotnost: 224 g
- Rozměry: 166.4 x 78.2 x 8.8mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.8 palec
- Rozlišení displeje: 1570x720
- RAM: 6GB
- Interní paměť (ROM): 128GB
- Fotoaparát: 50Mp Sony IMX852
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 6300
- Baterie: 8000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1933 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Realme - Zobrazit všechny Realme modely zde |
| Geekbench Benchmark | 654 (Single Core) |
| Model | 16T |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 379556. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 1570x720 - Podívejte se na další modely s rozlišením 1570x720 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | IPS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.5 mm |
| Procento využití povrchu | 84 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.8 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2x Cortex-A76 2,4 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 6300 - Více modelů s procesorem Dimensity 6300 najdete zde |
| Datum vydání | 04/20/2024 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Paměť | 12 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G57MC |
| Frekvence jádra GPU | 950 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 211 Mbps |
Paměť
| RAM | 6 GB - Zobrazit další modely s 6 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 128 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony IMX852 - Více modelů s Sony IMX852 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM nebo paměťová karta |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 8000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 8-9 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 166.4 x 78.2 x 8.8 mm |
| Hmotnost | 224 g |
| Konstrukce | Plastický |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 144 Hz , Přední kamera na obrazovce |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Realme 16T
Zobrazit všechny produkty