Mobilný telefón Realme 16T
Realme 16T bude vydaný Smieť 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis Realme 16T
Realme 16T má jasný a jasný (rozlíšenie 1570x720) 6.8 palca-palcový displej a rozmery 166.4 x 78.2 x 8.8mm. Váži tiež iba 224g. Hlavnými špecifikáciami sú procesor MediaTek - úložisko Dimensity 6300, 128GB a RAM 6Gb.
Dátum vydania Realme 16T je Smieť 2026. Zadný fotoaparát Sony IMX852 so snímačom 50Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 16Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 16 OS.
Realme 16T má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Realme 16T podporuje rozšíriteľné úložisko, takže SD karty môžete vkladať hneď, ako to budete potrebovať.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Realme 16T, pretože má NFC.
Nemôžete ho použiť ako diaľkový ovládač, pretože nemá infračervený (IR) blaster.
Realme 16T a jeho batéria 8000mAh pracujú s rýchlym nabíjaním. Neexistuje bezdrôtové nabíjanie, ako väčšina konkurencie.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
Realme 16T :
Realme 16T bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Realme 16T :
- Výrobca: Realme
- Meno modela: 16T
- Hmotnost: 224g
- Rozmery: 166.4 x 78.2 x 8.8mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.8 palca
- Rozlíšenie: 1570x720
- RAM: 6Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 128GB
- Kamera: 50Mp Sony IMX852
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 6300
- Batéria: 8000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 1933 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Realme - Pozrite si všetky modely Realme tu |
| Benchmark Geekbench | 654 (Single Core) |
| Meno modela | 16T |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 379556. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 1570x720 - Viac modelov s rozlíšením 1570x720 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | IPS |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3.5 mm |
| Pomer displej - telo | 84 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.8 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2x Cortex-A76 2,4 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 6300 - Viac modelov s procesorom Dimensity 6300 nájdete tu |
| Dátum vydania | 04/20/2024 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.4 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 6 nm |
| Kapacita | 12 Gb |
| GPU Model | Mali-G57MC |
| Frekvencia GPU | 950 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 211 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 6 Gb - Viac modelov s 6 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 128 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podpora karty až do 2Tb |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Model | Sony IMX852 - Viac modelov s Sony IMX852 nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 16 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM alebo microSD (TF) |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 8000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 8-9 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 166.4 x 78.2 x 8.8 mm |
| Hmotnost | 224 g |
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Obnovovacia frekvencia obrazovky 144 Hz , Predná kamera so zabudovaným displejom |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Realme 16T
Teraz nemáme sklad pre tento smartphone, ale existujú podobné produkty, ktoré si môžete kúpiť so zľavou, napríklad:Zobraziť všetky zľavnené produkty