Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 3DMark Benchmark skóre
Čip Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 dosáhl v benchmarku 3DMark skóre 10228 bodů, což je více než u jeho konkurentů, jako je Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (9870 bodů), které byly použity v iPhonech. Byl použit pro chytré telefony OnePlus Nord 4 a Realme GT Neo 6 SE. Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 je výkonný čipset se skvělými specifikacemi, včetně 8 jader a taktovací frekvence 2.8 GHz, grafického procesoru Adreno 732 a podpory 16 GB paměti. Procesor je založen na architektuře 1x 2.8GHz Cortex-X4 + 4x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.9GHz Cortex-A520, zatímco čip je vyroben 4 nm technologií a má TDP 10. Vestavěný modem podporuje rychlost až 4300 Mbps. Víme, že vás zajímá, jak se jeho výkonnostní výsledky rovnají s ostatními čipy, proto níže přikládáme datasheet.
Jaké je skóre 3DMark Benchmark pro Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3?
Specifikace a parametry
| Model | Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 |
|---|---|
| Datum vydání | 03/15/2024 |
| Systém na čipu | 1x 2.8GHz Cortex-X4 + 4x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.9GHz Cortex-A520 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.8 GHz |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 732 |
| TDP | 10 |
| Paměť | 16 GB |
| Features | Snapdragon X63 5G |
| Upload Speed | 4300 Mbps |