Apple M4: Geekbench benchmarkscores
Hoe hoog is de Geekbench Benchmark scores van Apple M4?
Specificaties
| Model | Apple M4 |
|---|---|
| Releasedatum | 05/07/2024 |
| CPU-architectuur | 4x P-cores 4.46GHz + 6x E-cores 2.89GHz |
| CPU cores | 10 |
| CPU snelheid | 4.46 GHz |
| Technisch proces | 3 nm |
| Grafische processor (GPU) | Apple M4 GPU |
| TDP | 40 |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Features | |
| Upload Speed | Mbps |