AnTuTu dla Realme 16T.
W teście AnTuTu Realme 16T uzyskał wynik 379556 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Realme 16T: najlepsze oferty i ceny
Realme 16T Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Realme 16T: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Mi 9 Global 6/128Gb
6.4 cala (2340x1080) Gorilla glass / Snapdragon 855 / 6Gb / 128GB / 48MP Sony IMX586 / 3300mAh
1946.36zł
$532.83
Vivo IQOO Z6 Lite 6/128GB
6.58 cala (2408x1080) Curved Glass / Snapdragon 4 Gen 1 / 6Gb / 128GB / 50MP / 5000mAh
569.23zł
$155.83
774.26zł
$211.96
OnePlus Nord N300 5G
6.56 cala (1612х720) Gorilla glass / Dimensity 810 / 4Gb / 64GB / 48MP / 5000mAh
589.94zł
$161.50
IIIF150 Action 15 Pro
6.78 cala (2400x1080) Gorilla glass / Helio G100 / 8Gb / 256GB / 50MP / 5100mAh
714.90zł
$195.71
Realme 16T
6.8 cala (1570x720) Curved Glass / Dimensity 6300 / 6Gb / 128GB / 50MP Sony IMX852 / 8000mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
FOSSiBOT F112 Pro
6.88 cala (1640 x 720) Curved Glass / Dimensity 6300 / 8Gb / 256GB / 50MP / 7180mAh
577.12zł
$157.99
Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB
6.6 cala (2400x1080) Curved Glass / Dimensity 810 / 4Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
653.86zł
$179.00
Xiaomi Redmi Note 11 8/256GB
6.6 cala (2400x1080) Curved Glass / Dimensity 810 / 8Gb / 256GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
1038.91zł
$284.41
Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB
6.6 cala (2400x1080) Curved Glass / Dimensity 810 / 6Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
656.20zł
$179.64
Xiaomi Redmi Note 11 8/128GB
6.6 cala (2400x1080) Curved Glass / Dimensity 810 / 8Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
930.31zł
$254.68
- Producent: Realme
- Model: 16T
- Waga: 224g
- Wymiary: 166.4 x 78.2 x 8.8mm
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.8 cala
- Rozdzielczość ekranu: 1570x720
- Pamięć operacyjna (RAM): 6Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 128GB
- Aparat: 50MP Sony IMX852
- Procesor: MediaTek Dimensity 6300
- Bateria: 8000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1933 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Realme - Zobacz wszystkie modele Realme tutaj |
| Geekbench Benchmark | 654 (Single Core) |
| Model | 16T |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~379556. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 1570x720 - Więcej modeli z 1570x720 patrz tutaj |
| Ochrona | Curved Glass |
| Technologia | IPS |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 3.5 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 84 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.8 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 2x Cortex-A76 2,4 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Dimensity 6300 - Więcej modeli z Dimensity 6300 patrz tutaj |
| Data premiery | 04/20/2024 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.4 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 6 nm |
| Pamięć | 12 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G57MC |
| Częstotliwość rdzenia | 950 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 2 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 211 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 6 Gb - Więcej modeli z 6 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 128 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 2Tb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | Sony IMX852 - Więcej modeli z Sony IMX852 patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 16 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 8-9 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 166.4 x 78.2 x 8.8 mm |
| Waga | 224 g |
| Materiał | Plastik |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Częstotliwość odświeżania ekranu 144Hz |