Telefon OUKITEL WP66
OUKITEL WP66 Nisan 2026 tarihinde tanıtılacak. Fiyatını, özelliklerini ve onun hakkında bildiğimiz her şey
Renkler:
Açıklama OUKITEL WP66
OUKITEL WP66, parlak ve net (2408x1080 ekran çözünürlük) 6.6 inç inç ekrana ve 172.2 x 81 x 15.8mm boyutlarına sahiptir. Ayrıca yalnızca 359g ağırlığındadır. Ana teknik özellikler MediaTek Dimensity 7025 çiptir. 256GB Dahili Hafıza ve 12GB RAM Kapasitesi.
OUKITEL WP66 çıkış tarihi Nisan 2026. 108MP Samsung HM6 sensörlü arka kamera harika fotoğraflar çekiyor ve 32MP çözünürlükteki ön kamera ile yüksek kalitede öz çekimler yapabilirsiniz. Akıllı telefonun fiyatı çok ucuz ve bu şu anda en iyi fiyat , bu yüzden satın almaya değer . Android 16 OS kullanmaya alışmış herkes için iyi bir alışveriş olacak.
OUKITEL WP66'de iki SIM kart olduğundan, farklı telekom operatörlerinden 2 numaranız olabilir.
5G sayesinde, bu ağdaki hızlar 25 Gb / s'ye ulaştığından İnternet çok hızlı çalışacaktır.
OUKITEL WP66 belleği, ihtiyacınız olan en kısa sürede takabileceğiniz microSD kartlarla genişletilebilir.
Standart 3,5 mm kulaklık kullanmak istiyorsanız, yalnızca USB Type-C çıkışına sahip olduğu için bir adaptör kullanmanız gerekecektir.
NFC'yi desteklediği için OUKITEL WP66 ile yapılan alışverişlerde ödeme yapabilirsiniz.
Kızılötesi bağlantı noktası olmadığı için kontrol paneli çalışmaz olarak kullanın.
OUKITEL WP66 ve 11000mAh pili hızlı şarj oluyor. Kablosuz şarj, çoğu rekabet gibi eksik.
Cihaz şimdi sudan korunmaktadır. Su direnci, hem yağmurda hem de karda ve duşta veya banyoda kullanmanıza izin verir.
OUKITEL WP66 Fiyatları
OUKITEL WP66 yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
OUKITEL WP66'ye alternatifler:
- Üretici firma: OUKITEL
- Model: WP66
- Ağırlık: 359g
- Boyutlar: 172.2 x 81 x 15.8mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.6 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2408x1080
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 108MP Samsung HM6
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Batarya: 11000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 2457 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | OUKITEL - ZTüm OUKITEL modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 1034 (Single Core) |
| model | WP66 |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 485838 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2408x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | IPS |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 6 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 75 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.6 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 7025 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 04/10/2024 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.5 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 6 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | IMG BXM-8-256 |
| GPU frekansı | 950 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 2 TB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 108 MP - 108 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Samsung HM6 - View Samsung HM6 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 32 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM veya bellek kartı |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 11000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 8-9 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 5-6 gün |
| Sürekli kullanım | 14-15 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | var |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 172.2 x 81 x 15.8 mm |
| Ağırlık | 359 g |
| Muhafaza malzemesi | Plastik, kauçuk |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ek ekran , Ekran yenileme hızı 120Hz |
Eylem hakkında ayrıntılar
Ödeme
- Banka kartı ile (Visa. Mastercard)
gönderme
teslim
Garanti
OUKITEL WP66 için aksesuarlar
Tüm indirimli ürünleri görüntüle