OUKITEL WP66
OUKITEL WP66 datum vydání duben 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis OUKITEL WP66
OUKITEL WP66 má jasný a průhledný 6.6 palec palcový displej (rozlišení displeje 2408x1080) s rozměry 172.2 x 81 x 15.8mm. Váží pouze 359 g. Hlavní specifikace jsou procesor MediaTek - Dimensity 7025, 256GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání OUKITEL WP66 je duben 2026. Zadní kamera se snímačem Samsung HM6 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 108Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože OUKITEL WP66 má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Paměť OUKITEL WP66 je rozšiřitelná o microSD karty, které můžete vložit, jakmile to budete potřebovat.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí OUKITEL WP66, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
OUKITEL WP66 a jeho 11000mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro OUKITEL WP66?
OUKITEL WP66 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k OUKITEL WP66:
- Nástupce: OUKITEL
- Model: WP66
- Hmotnost: 359 g
- Rozměry: 172.2 x 81 x 15.8mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.6 palec
- Rozlišení displeje: 2408x1080
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 108Mp Samsung HM6
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Baterie: 11000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 2457 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | OUKITEL - Zobrazit všechny OUKITEL modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1034 (Single Core) |
| Model | WP66 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 485838. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2408x1080 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2408x1080 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | IPS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 6 mm |
| Procento využití povrchu | 75 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.6 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 7025 - Více modelů s procesorem Dimensity 7025 najdete zde |
| Datum vydání | 04/10/2024 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | IMG BXM-8-256 |
| Frekvence jádra GPU | 950 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 108 Mp - Další modely s kamerou 108 Mp zde |
| Model(senzor) | Samsung HM6 - Více modelů s Samsung HM6 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM nebo paměťová karta |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 11000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 8-9 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 5-6 dní |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | tady je |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 172.2 x 81 x 15.8 mm |
| Hmotnost | 359 g |
| Konstrukce | Plast, guma |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz , Další obrazovka |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro OUKITEL WP66
Zobrazit všechny produkty