Mobiltelefon OUKITEL WP66
OUKITEL WP66 blir utgitt i april 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse OUKITEL WP66
OUKITEL WP66 har en lys og klar (oppløsning på 2408x1080) 6.6 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på 172.2 x 81 x 15.8mm. Den veier også bare 359g. Hovedspesifikasjonene er MediaTek CPU - Dimensity 7025, 256GB lagring og 12Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for OUKITEL WP66 er april 2026. Samsung HM6-bakkameraet med en 108Mp-sensor tar flotte bilder, og 32Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 16 OS.
OUKITEL WP66 har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Med 5G-støtte vil Internett fungere veldig raskt, fordi hastighetene på dette nettverket når 25 Gb / s.
OUKITEL WP66 har støtte for utvidbar lagring, slik at du kan sette inn SD-kort så snart du trenger det.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med OUKITEL WP66, siden den har NFC.
Du kan ikke bruke den som en fjernkontroll, fordi den ikke har en infrarød (IR) blaster.
OUKITEL WP66 og dens 11000mAh-batteri fungerer med hurtiglading. Det er ingen trådløs lading, som de fleste konkurrenter.
Enheten er vanntett. Dette gjør at den kan brukes i regn og snø, så vel som i dusjen og på badet.
OUKITEL WP66 priser:
OUKITEL WP66 blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til OUKITEL WP66 :
- Merke: OUKITEL
- Model: WP66
- Vekt: 359g
- Størrelse: 172.2 x 81 x 15.8mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.6 tommer
- Oppløsning: 2408x1080
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 108Mp Samsung HM6
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Batteri: 11000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 2457 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | OUKITEL - Vis alle OUKITEL-modeller her |
| Geekbench-referanse | 1034 (Single Core) |
| Model | WP66 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 485838. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2408x1080 - Flere modeller med 2408x1080 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | IPS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Nei - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 6 mm |
| Skjerm til kropp | 75 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.6 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 7025 - Flere modeller med Dimensity 7025 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 04/10/2024 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.5 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 6 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| GPU-frekvens | 950 Mhz |
| GPU-kjerner | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtte for kort opptil 2 TB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 108 Mp - Flere modeller med et 108 Mp-kamera, se her |
| Model | Samsung HM6 - Flere modeller med Samsung HM6 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 32 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM eller microSD (TF) |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 11000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 8-9 dager |
| Batteritid | 5-6 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 14-15 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 172.2 x 81 x 15.8 mm |
| Vekt | 359 g |
| Kroppstype | Plast og gummi |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , Ekstra skjerm |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til OUKITEL WP66
Nå har vi ikke lager på denne smarttelefonen, men det er lignende produkter du kan kjøpe med rabatt, for eksempel:Se alle rabatterte produkter