ZTE Nubia RedMagic Astra Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde ZTE Nubia RedMagic Astra 3079221 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
ZTE Nubia RedMagic Astra Fiyatları
ZTE Nubia RedMagic Astra yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
ZTE Nubia RedMagic Astra'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Oppo Find N6
8.12 inç (2480x2248) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 6000mAh
72780.99₺
$1612.25
Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB
6.9 inç (2608x1200) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
26886.87₺
$595.60
Xiaomi Poco F8 Ultra 16/512GB
6.9 inç (2608x1200) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
29040.17₺
$643.30
ZTE Nubia RedMagic Astra
9.06 inç (2400x1504) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 13MP / 8200mAh
Çok yakında
Çok yakında
ZTE Nubia Z70S Ultra
6.85 inç (2688x1216) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP Omnivision Light Master 990 / 6600mAh
27655.20₺
$612.62
Vivo X200 Pro
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9400 / 12GB / 256GB / 50MP Sony LYT-818 / 6000mAh
30009.38₺
$664.77
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
396300.14₺
$8778.87
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
21076.13₺
$466.88
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
18922.38₺
$419.17
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
56644.36₺
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 / 8GB / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
35282.48₺
$781.58
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 15 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| model | Nubia RedMagic Astra |
| Performans | antutu Benchmark ~ 3079221 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2400x1504 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | OLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçeve boyutu | 5 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 79 |
| Ekran parlaklığı | 650 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 9.06 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 10/21/2024 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 4.32 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 24 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 830 |
| GPU frekansı | 1100 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 13 MP - 13 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Yok |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 9 MP |
| Flaş | Değil |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 8200 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | Değil |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | Değil |
| Yakınlık sensörü | Değil |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | Değil |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 207 x 134.2 x 6.9 mm |
| Ağırlık | 370 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Özellikleri
| ek bilgi | 165Hz ekran yenileme hızı |