ZTE Nubia RedMagic Astra ציון אמת מידה של אנטוטו
במבחן ה- benchmark של AnTuTu, ה ZTE Nubia RedMagic Astra קיבל ציון של 3079221 נקודות. תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן האנטוטו להלן.
ZTE Nubia RedMagic Astra :
ה- ZTE Nubia RedMagic Astra ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- ZTE Nubia RedMagic Astra :
דירוג מידוד של AnTuTu
Oppo Find N6
8.12 אינץ (2480x2248) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16Gb / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 6000mAh
1374.93€
$1612.25
Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB
6.9 אינץ (2608x1200) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
507.93€
$595.60
Xiaomi Poco F8 Ultra 16/512GB
6.9 אינץ (2608x1200) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
548.61€
$643.30
ZTE Nubia RedMagic Astra
9.06 אינץ (2400x1504) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 13Mp / 8200mAh
למכירה בקרוב
למכירה בקרוב
ZTE Nubia Z70S Ultra
6.85 אינץ (2688x1216) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp Omnivision Light Master 990 / 6600mAh
522.44€
$612.62
Vivo X200 Pro
6.78 אינץ (2800 x 1260) זכוכית גורילה / Dimensity 9400 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT-818 / 6000mAh
566.92€
$664.77
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 אינץ (3200x1440) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
7486.61€
$8778.87
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 אינץ (2510x1156) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
398.15€
$466.88
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 אינץ (2510x1156) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
357.47€
$419.17
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 אינץ (2622x1206) זכוכית / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
1070.08€
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 אינץ (2622x1206) זכוכית / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
666.53€
$781.58
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 15 |
| מדד Geekbench | (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| שם המודל | Nubia RedMagic Astra |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 3079221. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2400x1504 - דגמים נוספים ברזולוציית 2400x1504 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | OLED |
| רב מגע | 10 |
| גודל מסגרת | 5 מ"מ |
| מסך לגוף | 79 % |
| בְּהִירוּת | 650 cd / m² |
| גודל מסך | 9.06 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| מותג | Qualcomm |
| דֶגֶם | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - דגמים נוספים עם מעבד Snapdragon 8 Elite (Gen 4) ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 10/21/2024 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 4.32 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 24 Gb |
| GPU | Adreno 830 |
| תדר GPU | 1100 Mhz |
| ליבות GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 13 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 13 ראה כאן |
| הֶבזֵק | לא. |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 9 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 8200 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | לא. |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 8-9 שעות |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | לא. |
| חיישן קרבה | לא. |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | לא. |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 207 x 134.2 x 6.9 מ"מ |
| מִשׁקָל | 370 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
תכונות
| מפרטים אחרים | קצב רענון מסך 165Hz |