Test ZTE Nubia RedMagic Astra Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal ZTE Nubia RedMagic Astra skóre 3079221 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro ZTE Nubia RedMagic Astra?
ZTE Nubia RedMagic Astra je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k ZTE Nubia RedMagic Astra:
AnTuTu Benchmark
Oppo Find N6
8.12 palec (2480x2248) Gorila sklo / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 6000mAh
33521.70Kč
$1612.25
Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB
6.9 palec (2608x1200) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
12383.64Kč
$595.60
Xiaomi Poco F8 Ultra 16/512GB
6.9 palec (2608x1200) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
13375.41Kč
$643.30
ZTE Nubia RedMagic Astra
9.06 palec (2400x1504) Gorila sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 13Mp / 8200mAh
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
ZTE Nubia Z70S Ultra
6.85 palec (2688x1216) Gorila sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp Omnivision Light Master 990 / 6600mAh
12737.52Kč
$612.62
Vivo X200 Pro
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9400 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony LYT-818 / 6000mAh
13821.82Kč
$664.77
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 palec (3200x1440) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
182408.58Kč
$8773.07
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 palec (2510x1156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
9707.31Kč
$466.88
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 palec (2510x1156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
8715.33Kč
$419.17
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 palec (2622x1206) Sklenka / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
26089.44Kč
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 palec (2622x1206) Sklenka / A19 / 8GB / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
16250.51Kč
$781.58
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 15 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Model | Nubia RedMagic Astra |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 3079221. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2400x1504 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2400x1504 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | OLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| Velikost rámečku | 5 mm |
| Procento využití povrchu | 79 % |
| jasu | 650 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 9.06 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| Výrobce | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - Více modelů s procesorem Snapdragon 8 Elite (Gen 4) najdete zde |
| Datum vydání | 10/21/2024 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 4.32 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 24 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 830 |
| Frekvence jádra GPU | 1100 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mp - Další modely s kamerou 13 Mp zde |
| Blesk | Není přítomen |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 9 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 8200 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | Ne |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 8-9 hodin |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| proximity | Ne |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | Ne |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 207 x 134.2 x 6.9 mm |
| Hmotnost | 370 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 165 Hz |