Test Huawei Pura 90 Pro Max Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost Huawei Pura 90 Pro Max výsledky „Single-core“ 1431 bodů a „Multi-core“ 4308. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro Huawei Pura 90 Pro Max?
Huawei Pura 90 Pro Max je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Huawei Pura 90 Pro Max:
Geekbench Benchmark
Honor Magic V2
7.92 palec (2344x2156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16GB / 512GB / 50Mp / 5000mAh
29756.91Kč
$1430.70
20362.07Kč
$979.00
17242.25Kč
$829.00
18282.19Kč
$879.00
13082.48Kč
$629.00
27017.71Kč
$1299.00
22857.94Kč
$1099.00
20778.05Kč
$999.00
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 8/256GB
6.67 palec (2712x1220) Zakřivené sklo / Dimensity 8300 / 8GB / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
5551.84Kč
$266.93
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 12/512GB
6.67 palec (2712x1220) Zakřivené sklo / Dimensity 8300 / 12GB / 512GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
6815.99Kč
$327.71
Huawei Pura 90 Pro Max
6.9 palec (2880x1308) Gorila sklo / Kirin 9030S / 12GB / 256GB / 50Mp SmartSens SC555XS / 6000mAh
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Vivo X90 12/256GB
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9200 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 4810mAh
12484.93Kč
$600.27
Vivo X90 12/512GB
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9200 / 12GB / 512GB / 50Mp Sony IMX866 / 4810mAh
14666.10Kč
$705.14
Vivo X90 8/256GB
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9200 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 4810mAh
10627.38Kč
$510.96
Samsung Galaxy Z Flip5
6.7 palec (2640x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 256GB / 12Mp Sony IMX563 / 3700mAh
11803.35Kč
$567.50
Vivo X90 Pro 8/256GB
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9200 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony IMX989 / 4870mAh
13588.30Kč
$653.32
Xiaomi Mix Fold 3 12/256GB
8.03 palec (2160x1916) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX800 / 4800mAh
30745.07Kč
$1478.21
Xiaomi Poco F5 8/256GB
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 7+ Gen 2 / 8GB / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
6131.71Kč
$294.81
Oppo Find X6 12/256GB
6.74 palec (2772x1240) Gorila sklo / Dimensity 9200 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4800mAh
12059.80Kč
$579.83
Samsung Galaxy Z Fold5
7.6 palec (2176x1812) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50Mp Samsung GN3 / 4400mAh
24318.64Kč
$1169.23
Vivo IQOO 11 Pro 12/256GB
6.78 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 4700mAh
14269.47Kč
$686.07
- Nástupce: Huawei
- Model: Pura 90 Pro Max
- Hmotnost: 230 g
- Rozměry: 164 x 77.1 x 8.1mm
- Operační systém: HarmonyOS 6.0
- Velikost displeje: 6.9 palec
- Rozlišení displeje: 2880x1308
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp SmartSens SC555XS
- Procesor (CPU): HiSilicon Kirin 9030S
- Baterie: 6000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench Benchmark | 4308 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Huawei - Zobrazit všechny Huawei modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1431 (Single Core) |
| Model | Pura 90 Pro Max |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 1614886. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2880x1308 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2880x1308 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3 mm |
| Procento využití povrchu | 90 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.9 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1x 3 ГГц Taishan Big + 3x 2.27 ГГц Taishan Mid + 4x 1.72 ГГц Taishan Little |
| Výrobce | HiSilicon |
| Model | Kirin 9030S - Více modelů s procesorem Kirin 9030S najdete zde |
| Datum vydání | 04/20/2026 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 5 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Maleoon 920 |
| Frekvence jádra GPU | 0 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | SmartSens SC555XS - Více modelů s SmartSens SC555XS najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 6000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | tady je |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 164 x 77.1 x 8.1 mm |
| Hmotnost | 230 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz , 4x optický zoom |