Robotstøvsugere Ecovacs Y1 Pro
Ecovacs Y1 Pro frigives i Kan 2026 . Pris, specifikationer og lækager. Alt hvad vi ved om det.
Beskrivelse Ecovacs Y1 Pro
Ecovacs Y1 Pro er en kraftfuld robotstøvsuger med våd- og tørrengøring, LiDAR-navigation og 6.500 Pa sugeevne.
Rengøringsydelse: 6.500 Pa, automatisk boost på tæpper. 0,4 L støvbeholder, 0,42 L vandtank (klud), HEPA 11-filter.
Navigation: LiDAR — præcis realtidskortlægning, gemte flere etager, rumzoneinddeling og no-go-zoner via app.
Betjening: 2,4 GHz Wi-Fi, ECOVACS HOME-app, stemmeassistenter (Alice, Google Assistant, Alexa), knapper på kroppen. Planlagt rengøring.
Batteri: 5200 mAh batteri til op til 190 minutters drift, 300 minutters opladning. Automatisk tilbagevenden til basen og fortsat rengøring efter genopladning.
Design: Rund form, stødabsorberende stødfanger, 1 hovedbørste + 1 sidebørste. Støjniveau: 63 dB. Mål: 325 x 325 x 101 mm, vægt: 2,95 kg.
Selvrensende station: nej (basis dockingstation).
Et fremragende valg til lejligheder og huse uden behov for en selvrensende station.
Specifikationer
| Modell | Y1 Pro |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Skærm
| LCD-skærm | Ingen |
Trådløs teknologi
| Smartphone app | Ja |
| Fjernbetjening | Ingen |
Batteri
| Batterikapacitet (mAh) | 5200 mAh |
| Batteri liv | 2,5 timer |
| Batteri type | li-ion |
Design
| Mål | 325 x 325 x 101 mm |
| Vægt | 2950 g |
Rengøring
| Sugekraft | 6500 Pa |
| Lydniveau | 61.5 dB |
| Arbejdsareal | 250 m² |
| Virtuel vægfunktion | Ja |
| Vådmoppe | Ja |
| Beholderkapacitet | 400 ml |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kreditkort (Visa. Mastercard)
Datoer for aftalen
- 05.19.2026 - 05.30.2026
Forsendelse
Bestil levering
Garanti
Tilbehør til Ecovacs Y1 Pro
Ecovacs Y1 Pro Brugernes meninger og anmeldelser
Se alle produkter med rabat