Τεχνικά χαρακτηριστικά OnePlus Buds 4
Τιμές για το OnePlus Buds 4
| Κατάστημα | τιμή | Πήγαινε στην προσφορά |
|---|---|---|
|
Τιμές για το OnePlus Buds 4: Temall |
63.87€ ($74.89) | Στο κατάστημα |
OnePlus Buds 4 Τεχνικά χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Μοντέλο | Buds 4 |
| Απόδοση | antutu benchmark ~. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Ασύρματα Δίκτυα
| Bluetooth | Ναι |
Ακουστικά
| Αντίσταση | 32 Ω |
| Συχνότητα | 10-40000 Hz |
| Ευαισθησία | 97 dB |
| Τύπος | Δυναμικός |
| Ακουστικά τύπο | Κλειστό |
| Σχεδιασμός | Ακουστικά μέσα στο αυτί |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Ναι |