OnePlus Buds 4 specs
Today's best OnePlus Buds 4 prices
| Store | Price | See Details |
|---|---|---|
|
Today's best OnePlus Buds 4 prices: Temall |
63.62€ ($74.54) | View deal |
| Amazon | Check on Amazon | View deal |
OnePlus Buds 4 Specifications
Specs
| Model name | Buds 4 |
| Performance | test antutu benchmark ~. - Compare to the other models here |
Network Connectivity
| Bluetooth | Yes |
Headphones
| Impedance | 32 Ω |
| Frequency Response | 10-40000 Hz |
| Sensitivity | 97 dB |
| Fit Type | Dynamic |
| Acoustic design | Closed |
| Headphones Form Factor | In-ear earphones |
| Headset | Yes |
| Noise suppression | Yes |