OnePlus Buds 4 specifikationer
Dagens bedste OnePlus Buds 4 priser
| butik | Pris | Gå til aftalen |
|---|---|---|
|
Dagens bedste OnePlus Buds 4 priser: Temall |
475.49kr ($74.54) | Se tilbud |
OnePlus Buds 4 Specifikationer
Specifikationer
| Modell | Buds 4 |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Trådløs teknologi
| Bluetooth | Ja |
Hovedtelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensrespons | 10-40000 Hz |
| Følsomhed | 97 dB |
| Type hovedtelefoner | Dynamisk |
| Akustisk princip | Lukket |
| Formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Headset | Ja |
| Støjreduktion | Ja |