OnePlus Buds 4 - Specyfikacja techniczna
OnePlus Buds 4: najlepsze oferty i ceny
| Sklep | Cena | Porównaj ceny |
|---|---|---|
|
OnePlus Buds 4: najlepsze oferty i ceny: Temall |
270.33zł ($74.54) | Idź do sklepu |
OnePlus Buds 4 Dane techniczne
Specyfikacje
| Model | Buds 4 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Komunikacja
| Bluetooth | tak |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 10-40000 Hz |
| Czułość | 97 dB |
| Rodzaj słuchawek | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięte |
| Współczynnik kształtu | Słuchawki douszne |
| Mikrofon | tak |
| Redukcją szumów | tak |