OnePlus Buds 4 Teknik Özellikleri
OnePlus Buds 4 Fiyatları
| Store | Fiyat | Promosyona git |
|---|---|---|
|
OnePlus Buds 4 Fiyatları: Temall |
3358.90₺ ($74.54) | Satıcıya Git |
OnePlus Buds 4 Teknik Özellikleri
Genel bilgi
| model | Buds 4 |
| Performans | Antutu Benchmark ~ sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Kablosuz arayüzler
| Bluetooth | var |
Kulaklık
| Empedans | 32 Ω |
| Frekans Aralığı | 10-40000 Hz |
| Ses Basınç Seviyesi | 97 dB |
| Sürücü Tipi | Dinamik |
| Akustik tasarım | Kapalı |
| Kullanım Tipi | Intracanal |
| kulaklık | Evet |
| Aktif Gürültü Önleme | Evet |