OnePlus Buds 4 tekniset tiedot
Tämän päivän parhaat hinnat OnePlus Buds 4
| Kauppa | Hinta | Mene kauppaan |
|---|---|---|
|
Tämän päivän parhaat hinnat OnePlus Buds 4: Temall |
63.62€ ($74.54) | Näytä tarjous |
OnePlus Buds 4 Tekniset tiedot
Ominaisuudet
| Model | Buds 4 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ . - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Liitännät
| Bluetooth | Joo |
Kuulokkeet
| Impedanssi | 32 Ω |
| Taajuusvaste | 10-40000 Hz |
| Herkkyys | 97 dB |
| Tyyppi | Dynaaminen |
| Akustinen muotoilu | Suljettu |
| Kuulokkeiden muoto | In-ear-kuulokkeet |
| Kuulokkeet | Joo |
| Melutaso | Joo |